شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1400/03/28 شناسه خبر: 1744243
امام جمعه شهرستان فردیس مطرح کرد

هر رأی، تیری بر قلب و خاری در چشم دشمن است

هر رأی، تیری بر قلب و خاری در چشم دشمن است
حجت الاسلام علی اکبر ایمانی گفت: خون شهدا و سردار سلیمانی امروز قطعا در رگ های این ملت به جوشش در خواهد آمد و مردم با حضور قوی در پای صندوق های رای دشمنان ملت را مایوس خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علی اکبر ایمانی بعد از حضور در شعب اخذ رای این شهرستان و شرکت در انتخابات در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای امروز (۲۸ خرداد) ؛ یک حضور تعیین کننده و بسیار موثری است.

امام جمعه شهرستان فردیس ادامه داد: دشمنان ما علیرغم اینکه مشکلات زیادی را در طی این چند سال بر ملت ایران وارد کردند، هنوز امیدشان را برای از پا در آوردن این ملت از دست نداده اند.

وی افزود: امروز مردم باید با حضور و مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای امید دشمن را مایوس کنند و تیر خلاصی به امید دشمن بزنند.

حجت الاسلام ایمانی تصریح کرد: امیدوارم خداوند متعال کمک  کند تا مردم انتخاب اصلحی را برای سکان اداره کشور انتخاب کنند؛ انتخابی امین، پاک دست، دلسوز بیت المال تا بتوانند مشکلات کشور را حل کند.

وی ادامه داد: اگر یک دولت قوی روی کار بیاید در کنار سایر مولفه های قدرت کشور از جمله قدرت هسته ای و نظامی و ... می تواند کشور را سرافراز کند.

امام جمعه فردیس گفت: ما منتظر حضور جدی و حداکثری مردم در پای صندوق های رای و انتخاب اصلح هستیم تا مشت کوبنده ملت به یاوه گویان و دشمنان باشد.

وی تصریح کرد: هر رای مردم یک تیری بر قلب و خاری در چشم دشمن است.

حجت الاسلام ایمانی در خاتمه خاطرنشان کرد: خون شهدا و سردار سلیمانی امروز قطعا در رگ های این ملت به جوشش در خواهد آمد و مردم با حضور قوی در پای صندوق های رای دشمنان ملت را مایوس خواهند کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1744243
ارسال نظر
نظرات