شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:06 منتشر شده در مورخ: 1400/03/28 شناسه خبر: 1744248
فرمانده سپاه لرستان مطرح کرد

نقش مردم در تمدن‌سازی/ حضور گسترده ملت ایران در انتخابات دشمن را مایوس می کند

نقش مردم در تمدن‌سازی/ حضور گسترده ملت ایران در انتخابات دشمن را مایوس می کند
سردار کشکولی با بیان اینکه حضور گسترده ملت ایران در انتخابات دشمن را مایوس می کند، گفت: مردم همیشه تمدن ساز هستند و با حضور خود نمایش اقتدار و عظمت ایران را به دنیا نشان می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار مرتضی کشکولی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با تاکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات اظهار داشت: نظام ما یک نظام مردم سالاری دینی است و مردم همیشه نقش مهم و اثرگذاری داشته اند.

وی افزود: امام(ره) و رهبری، ملت ایران را به خوبی شناختند و مردم همیشه با نظام و انقلاب همراه هستند که در مسیر اهداف و آرمان های انقلاب حرکت می کنند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه مردم صاحبان این انقلاب هستند، تصریح کرد: مردم هیچگاه دلسرد نمی شوند و به کوری چشم دشمنان و معاندین امروز حضور پررنگ و پرشوری خواهند داشت تا ناامیدی دشمن را مضاعف کنند.

سردار کشکولی عنوان کرد: ملت ایران در صحنه های پیروزی انقلاب، دفاع مقدس، کمک رسانی در سیل و زلزله و همچنین کمک مومنانه در ایام کرونا همیشه پیشگام بوده اند و در این انتخابات نیز مانند همیشه حضور گسترده ای خواهند داشت.

وی بیان کرد: مردم همیشه تمدن ساز هستند و با حضور خود نمایش اقتدار و عظمت ایران را به دنیا نشان می دهند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطرنشان کرد: امروز همه ملت ایران برای سرافرازی و اقتدار ایران به صحنه آمده اند، ضروری است تا مسئولین قدردان این ملت باشند و باید با کرامت با مردم برخورد کرد، نباید کاری کرد که مردم دلسرد شودند و باید همه توان خود را برای خدمت رسانی به مردم به کار گرفت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1744248
ارسال نظر
نظرات