شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 14:52 منتشر شده در مورخ: 1400/03/28 شناسه خبر: 1744277
نماینده مردم شیراز:

حضور حداکثری مردم در انتخابات می تواند پشتوانه قوی برای نظام باشد

حضور حداکثری مردم در انتخابات می تواند پشتوانه قوی برای نظام باشد
قادری گفت: درصد مشارکت مردم در انتخابات و حضور حداکثری آنان می تواند پشتوانه قوی برای نظام باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جعفر قادری نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی امروز 28خرداد در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری شیرازه در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایطی که در کشور به وجود آمده و عملکرد دوره های قبل دولت باعث بروز ناامیدی بین مردم شده عده ای بر این باور بودند که نباید در انتخابات شرکت کنند پیام شما به این افراد چیست؟ گفت: مردم ما به آن درجه از درک و شعور رسیده اند که حساب مسئولین را از حساب نظام و انقلاب کاملا جدا می کنند و اگر گلایه و شکایتهای وجود دارد آن را به پای عملکرد مسئولین می گذارند.

قادری افزود: شرکت در انتخابات در حقیقت به منزله تقویت نظام است و می تواند نظام و انقلاب را تا مدتها بیمه کند.
 
نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان ادامه داد: نکته دیگر هم که باید توجه شود این است که درصد مشارکت مردم در انتخابات و حضور حداکثری آنان می تواند پشتوانه قوی برای نظام باشد. 
 
وی با بیان اینکه از طرفی وقتی درصد مشارکت مردم بیشتر باشد فشار های کمتری متوجه مردم و جامعه می شود، اظهار کرد: همچنین  رئیس جمهوری که انتخاب می‌شود اگر با درصد اراء بالاتری باشد پشتوانه محکمتر و بهتری برای رئیس جمهور می‌باشد و قطعا  می‌تواند با صلابت و استواری و قاطعیت تمام تری  کار خود را دنبال کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1744277
ارسال نظر
نظرات