شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1400/03/28 شناسه خبر: 1744285
فرماندار سیب و سوران:

نقص فنی منجر به حریق مینی بوس در سیب و سوران شد

نقص فنی منجر به حریق مینی بوس در سیب و سوران شد
مجیب حسنی گفت: صبح امروز مینی بوسی در سیب و سوران به دلیل نقص فنی دچار حریق شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجیب حسنی، فرماندار سیب و سوران در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: بعد از این که عوامل انتخاباتی به محل اخذ رای رسیدند، مینی بوس شعبه سیار شماره ۳۵ سیب و سوران، که در گوشه ای بیرون از محوطه پارک بود به دلیل نقص فنی دچار حریق شد.

وی با بیان این که این حادثه هیچ تلفات جانی نداشته است، افزود: ۸۸ شعبه شهری و روستایی این شهرستان با قدرت، نظم و امنیت در حال برگزاری انتخابات هستند.

این مقام مسئول اضافه کرد: انتظار داریم مردم با لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص مشارکت حداکثری، حضور چشمگیری در پای صندوق های اخذ رای داشته باشند که البته با توجه به حضوری که از ساعات اولیه صبح در بسیاری از شعب اخذ رای شهرستان شاهد هستیم، مشارکت بسیار مطلوب بوده است.

وی با بیان این که رای گیری با توجه ویژه به پروتکل های بهداشتی در شرایط کرونایی در حال برگزاری است، گفت: هزار و ۵۰۰ نفر به عنوان عامل برگزار کننده انتخابات در حیطه اجرایی، نظارت، بازرسی، امنیتی و انتظامی در این شهرستان ساماندهی شده اند و تمام تلاش عوامل بر این است که انتخابات امروز با رعایت اصل بی طرفی و بر اساس تکلیف قانونی و شرعی که بر عهده همه است برگزار شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1744285
ارسال نظر
نظرات