شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:10 منتشر شده در مورخ: 1400/03/28 شناسه خبر: 1744298
رییس کل دادگستری البرز مطرح کرد

انتخابات مظهر حضور مردم برای تعیین سرنوشت کشور است/ ملت فریب رسانه‌های معاند و فریب خوردگان داخلی را نخورند

انتخابات مظهر حضور مردم برای تعیین سرنوشت کشور است/ ملت فریب رسانه‌های معاند و فریب خوردگان داخلی را نخورند
حسین فاضلی گفت: انتخابات مظهر حضور مردم برای تعیین سرنوشت اداره کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رییس کل دادگستری البرز ضمن حضور در شعب اخذ رای و شرکت در انتخابات، در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: انتخابات مظهر حضور مردم برای تعیین سرنوشت اداره کشور است.

حسین فاضلی هریکندی ادامه داد: این دوره انتخابات ریاست جمهوری از چند جهت اهمیت دارد زیرا دشمنان در صدد هستند مانع حضور مردم پای صندوق های رای شوند.

وی افزود: مدتها قبل همه رسانه های معاند خارجی و برخی فریب خوردگان داخلی سعی داشتند با انتشار مطالب کذب مردم را از حضور در انتخابات دلسرد کنند.

این مسئول تصریح کرد: مطالبی از قبیل اینکه ریاست جمهوری قدرت اجرایی ندارد، انتخابات مهندسی شده است و مطالبی از این دست که همه دروغ است، سعی کردند مانع حضور مردم در پای صندوق های رای شوند.

فاضلی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، امور اجرایی کشور به عهده رییس جمهور است و دولت اختیارات فراوانی دارد اختیارات فوق العاده ای از قانون اساسی ، قوانین عادی و ... همه در حوزه نفوذ رییس جمهور است.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: رای تک تک مردم در تعیین رییس جمهور مهم و سرنوشت ساز است و مشارکت بالا در پای صندوق های رای موجب می شود دولت با حمایت بیشتری برنامه های خود را در زمان ریاست جمهوری اجرا کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1744298
ارسال نظر
نظرات