شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 10:08 منتشر شده در مورخ: 1400/03/30 شناسه خبر: 1744908
از سوی فرمانداری اعلام شد؛

نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات شورای شهر در شهرستان‌های استان قزوین و توابع

نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات شورای شهر در شهرستان‌های استان قزوین و توابع
نتایج انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در شهرستان های استان قزوین و توابع اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین،نتایج نهایی انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در شهرستان های استان قزوین و توابع، پس از پایان شمارش آراء تمام صندوق‌ها اعلام شد.


شهر تاکستان:

عبادالله طاهرخانی فرزند داوود 

حسین رحمانی فرزند قربانعلی 

عباس مرادی فرزند ابراهیم 

سیده ندا ابراهیمی فرزند سید جعفر 

هادی حسن بیگی فرزند حسین 

حسین طاهرخانی فرزند سیروس

مظاهر سبزی پور فرزند پرویز 


شهر خرمدشت:

علی کاظم لو فرزند اکبر 

یزدان کاظم خان لو فرزند محرم 

رسول قلعه قوند فرزند محمد 

علیرضا غفوری فرزند علی 

علیرضا قلعه قوند فرزند محمد 

شهر اسفرورین:

زهرا مهرعلیان فرزند حکم علی 

احمد عمویی فرزند سپهدار

فرید سلیمانی گلرخ فرزند نورالله

هاشم فرجی فرزند نصرت الله 

محمد عسکری فرزند رفیع



شهر نرجه:
محمد کریمخانی فرزند محرم علی

محمد آقاجانی فرزند غلام 

فاطمه جعفری نرجه فرزند محرم علی 

مرتضی علم بیگی فرزند حسین 

خانم زهرا آقاجانی فرزند نورالله 


شهر ضیاءآباد:

داوود لشگری فرزند اصغر 

نگار لشگری فرزند احمد 

حسن لشگری فرزند علی محمد 

رضا بهبودی فرزند فیض الله 

محمدهادی سعیدی فرزند قربان 
 
نتایج نهایی انتخابات شورای شهر در شهرهای آبگرم و آوج پس از شمارش آراء تمام صندوق‌های حوزه انتخابی، اعلام شد.

اسامی اعضای جدید شورای اسلامی این دو شهر به شرح ذیل است: 


شهر آبگرم

اعضای اصلی
ناصر شیرمحمدی 
علی فردحسنی 
حبیب رضوانی 
حسن احمدی 
هادی خمسه 
علی البدل
بتول علیوردی 
اصغر شاهسونداینانلو 
حسین دمرچلو 

 شهرآوج

اعضای اصلی
حسین علمشاهی
خلیل اینانلو 
عباس افتخاری 
علی افتخاری
حسین داداشی 
علی البدل
عباس قربانی 
حسن افتخاری 
علی اصغر افتخاری 
نتایج انتخابات شورای اسلامی شهر در شهرهای الوند، آبیک، زیاران، خاکعلی و قشلاق، پس از شمارش آراء تمامی صندوق‌های اخذ رای در این شهرها، اعلام شد.

نتیجه مدکور به شرح ذیل است: 

 شهر الوند

خطمی

شیرمحمدی

عالمی

امجدیان

خلیل پور 

شالی

شکوری

شهر آبیک 

نازنین زهرا اجلی

رضا محمد زاده

علی ساریجلو

علی مافی

احمد قربانی

مرتضی محمدی

محمد خرمن بیز

شهر خاکعلی:

محمد نجاران

وحدت اصغری

ولی اله اسکاوند

مصطفی اصغریان

عباس قاسمی

شهر قشلاق:

سید فرهاد حسینی

سعید ارجمند نیا

سید عباس حسینی

یوسف ربانی

پروانه محمدی قشلاقی

شهر زیاران:

محمد اکبری زیارانی

ولی صباغ زیارانی

خدابخش کرمیان زیارانی

پروین حمزه علی زیارانی

عزیزاله صالحی زیارانی

نتایج شورای شهر محمدیه، بیدستان و شریفیه، پس از شمارش آراء تمام صندوق‌های رای اعلام شد.

شهر محمدیه:

حاجعلی حبیبی

نادر سیادهنی

مهدی روشن

محمد روشن

علی کاظمی علی آبادی

علیرضا علی مردانی

حسن فرخ


شهر شریفیه:

آیت نظری اصل

حسن بهتویی

علی خانی

محمدحسن الویری

حیدر محمدحسنی

شهر بیدستان:

غلامرضا زارع پور

حسن زارع پور

علیرضا بیات

بهاره غلامی

قوام الدین کریمی کلایه

نتایج آراء شمارش شده شوراس اسلامی شهرهای اقبالیه و بوئین‌زهرا اعلام شد.

شهر بوئین زهرا

محمدعلی دودانگه 

حمیرا کاتوزی

سیدجمال حسینی 

سیدمهدی فاطمی 

اسماعیل عبادی کار

شهر اقبالیه 

رضا رحیم لو 

خیراله بیگدلو 

داوود ملائی 

هوشنگ حیدری 

سیدعلی پرپینچی 

شیخ محمد رضایی 

رضا علیان 

انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1744908
ارسال نظر
نظرات