شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:10 منتشر شده در مورخ: 1400/03/30 شناسه خبر: 1744959
رییس ستاد انتخابات تربت حیدریه عنوان کرد؛

مشارکت ۶۴ درصدی مردم تربت حیدریه در انتخابات

مشارکت ۶۴ درصدی مردم تربت حیدریه در انتخابات
موسوی گفت: مردم تربت حیدریه در انتخابات ۲۸ خرداد با بیش از ۹۳ هزار رای مشارکت ۶۴ درصدی در انتخابات داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید علی موسوی، رییس ستاد انتخابات تربت حیدریه در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: از مجموع ۹۳ هزار و ۸۵۴ برگ رای ماخوذه در انتخابات ریاست جمهوری این شهرستان سید ابراهیم رییسی با کسب ۶۸ هزار و ۹۸۸ رای، حایز بیشترین میزان رای اعتماد شهروندان این خطه به خود شد.

وی گفت: محسن رضایی میرقائد با کسب پنج هزار و ۸۹۰ رای، عبدالناصر همتی با کسب پنج هزار و ۴۱۷ رای و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با کسب چهار هزار و ۴۴۸ رای در مکان‌های بعدی اعتماد شهروندان شهرستان تربت‌حیدریه قرار گرفتند.

موسوی بیان کرد: از مجموع ۴۸ هزار و ۸۲۸ رای ماخوذه اردشیر ریاحی با کسب ۲۳ هزار و ۹۵۹ رای، مهدی زاهدی با کسب هشت هزار و ۳۰۸ رای، اکبر آقابیگی با کسب هفت هزار و ۴۶۸ رای، مهدی جهانشیری با کسب ۶ هزار و ۸۷۷ رای، احمد وطن‌دوست با کسب پنج هزار و ۷۰۱ رای، جمال یوسف‌زاده قوزانی با کسب پنج هزار و ۱۹۳ رای و حمید خوش طینت فاردوقی با کسب پنج هزار و ۱۲۷ رای به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر تربت‌حیدریه برگزیده شدند.

معاون سیاسی فرماندار تربت حیدریه خاطر نشان کرد: شمارش آرای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی مناطق شهری تربت‌حیدریه نیز پایان یافت و اعضای منتخب شهرهای بایگ،کدکن و رباط سنگ در این شورا مشخص شدند.

وی گفت: از مجموع ۴۸ هزار و ۸۲۸ رای ماخوذه شهرستان تربت‌حیدریه در شهر بایگ "علی‌اکبر مختاری بایگی" با هزار و ۱۴ رأی، "عباسعلی صادقی بایگی" با ۹۳۲ رأی، "محمدعلی میرشبی بایگی" با ۷۳۸ رأی، "علی‌اکبر خاکساری بایگی" با ۶۹۴ رأی و "جواد خاکپور بایگی" با ۶۴۸ رأی عضو منتخب شورای شهر بایگ شدند.

موسوی تصریح کرد: همچنین "سیدرضا غیاثی" با ۵۴۲ رأی، "محمد نقدی" با ۳۹۲ رأی، "علی ادیبی" ۳۹۱ رأی، "عباس صفایی" با ۳۶۲ رأی و "علی فضائلی‌فر" با کسب ۳۵۱ رأی به عنوان اعضای شورای اسلامی "شهر کدکن" انتخاب شدند.

وی ادامه داد: در شهر رباط سنگ حسین گل‌محمدی با ۳۲۶ رأی، علی باقری با ۲۳۷رأی، محمدعلی محمدپور با ۲۲۳ رأی، محمدعلی مرادی و هادی رضایی هر کدام با ۲۰۵ رأی، به شورای اسلامی شهر رباط سنگ راه یافتند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1744959
ارسال نظر
نظرات