شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:16 منتشر شده در مورخ: 1400/03/30 شناسه خبر: 1744963
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل:

ملت قهرمان ایران نسخه شوم بدخواهان را در هم پیچیدند

ملت قهرمان ایران نسخه شوم بدخواهان را در هم پیچیدند
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: ملت ایران با حضور سرنوشت‌ساز خود پای صندوق‌های رای، علی‌رغم مشکلات و معضلات متعدد، نسخه شوم بدخواهان این مملکت را در هم پیچیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، ضمن تقدیر از همت و حمیت ملت ایران برای حضور شکوهمند در انتخابات 28 خرداد، اظهار داشت: مردم ایران به تاسی از رهبر فرزانه انقلاب، با حضور سرنوشت‌ساز خود پای صندوق‌های رای، علی‌رغم مشکلات و معضلات متعدد، نسخه شوم بدخواهان این مملکت را در هم پیچیدند.

وی افزود: با وجود شیوع بیماری کرونا، گلایه‌مندی مردم از عملکرد دولت و تبلیغات منفى رسانه‌هاى معاند، در نهایت آرامش حضور گسترده و باشکوهى در پاى صندوق‌هاى رأى رخ داد که باید به این بصیرت و وقت شناسی مردم تبریک گفت.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: ضمن ادای احترام محضر ملت شریف ایران اسلامی و مقام معظم رهبری و عرض تبریک ویژه و صمیمانه محضر حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب ملت و نمایندگان منتخب مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون کلیه مسئولین خدوم نظام اسلامی را مسالت داریم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم با روی کار آمدن دولت انقلابی و وفاق و همدلی در دولت مردمی، فصل جدیدی برای ایرانی آباد آغاز شده و مشکلات مردم رفع شود.

انتهای پیام/آ

 

https://www.dana.ir/1744963
ارسال نظر
نظرات