شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:09 منتشر شده در مورخ: 1400/03/31 شناسه خبر: 1745364
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان:

مطالبه‌گری از مسئولان در دولت جدید سرلوحه امور باشد/قدردان زحمات گسترده خبرنگاران در عرصه انتخابات هستیم

مطالبه‌گری از مسئولان در دولت جدید سرلوحه امور باشد/قدردان زحمات گسترده خبرنگاران در عرصه انتخابات هستیم
دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: امیدواریم با همراهی اقشار مختلف مردم شاهد مبارزه گسترده با فقر، فساد، رانت خواری و تبعیض باشیم و مطالبه گری از مسئولین در دولت جدید باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، محمود الله مرادی ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت دهه کرامت در سنندج اظهار کرد: مردم کردستان مردمانی ولایت مدار و عاشق اهل بیت(ع) هستند و اگر در زندگی روزمره مردم این دیار نگاه کنیم به این مهم می رسیم که بیشترین اسامی فرزندان آن ها متبرک به اسامی اهل بیت(ع) است.

وی با تبریک به ملت ایران برای مشارکت در عرصه انتخابات اظهار کرد: مردم کردستان بار دیگر افتخار آفریدند و به دعوت رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند.

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: از همه مردم استان بابت این حماسه آفرینی تقدیر می کنیم، دست اندرکاران انتخابات و به ویژه از رسانه ها نیز بابت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در این عرصه سپاسگزاریم.

الله مرادی خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه کردستان انجام وظیفه و تکلیف کردند و در جامعه شادابی و شور و نشاط آفریدند.

وی افزود: مردم از هر طیفی که باشند انقلابی هستند و در انتخابات ۲۸ خرداد برای همگان ثابت شد که مردم این استان دلسوز نظام هستند و احزاب سیاسی برای آن ها ارجحیت نیست.

الله مرادی اظهار داشت: انتخابات تمام شد و فرد اصلحی برای ریاست جمهوری انتخاب شده است و امیدواریم با همراهی اقشار مختلف مردم شاهد مبارزه گسترده با فقر، فساد، رانت خواری و تبعیض باشیم و مطالبه گری از مسئولین جزو دستور کار همه باشد.

وی افزود: منکر تلاش ها و زحمات مسئولان دولت یازدهم و دوازدهم نیستیم و کسانی که تلاش کردند الان روسفید هستند و ما سپاسگزار آن ها هستیم و آن هایی هم که به مسئولیت خود عمل نکردند شرمسار مردم و شهدا هستند.

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باید سرلوحه امور مدیران دولت جدید باشد و انتظار داریم همه جریانات سیاسی برای خدمت همه جانبه به مردم از رئیس جمهوری منتخب حمایت کنند.

الله مرادی تصریح کرد: کسانی که برای سهم خواهی وارد ستادها شده اند باید از مطامع شخصی پرهیز کنند و از این خواسته دوری کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1745364
ارسال نظر
نظرات