شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:11 منتشر شده در مورخ: 1400/04/02 شناسه خبر: 1745947
با حکم رئیس کمیته ملی المپیک

سعیدی سرپرست آکادمی ملی المپیک شد

سعیدی سرپرست آکادمی ملی المپیک شد
با حکم رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، کیکاوس سعیدی به عنوان سرپرست آکادمی ملی المپیک معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، طی نشستی با حضور رییس کمیته ملی المپیک، سعیدی به عنوان سرپرست آکادمی ملی المپیک و قراخانلو بعنوان مشاور علمی پژوهشی رییس کمیته ملی المپیک معرفی شد.

در این نشست که با حضور صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، رضا قراخانلو، کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزشی ایران در المپیک توکیو و مدیران آکادمی ملی المپیک برگزار شد، صالحی امیری طی سخنان کوتاهی اظهار داشت: قراخانلو یک شخصیت علمی غیرقابل انکار در ورزش کشور هستند که خدمات ایشان به ورزش کشور را هیچ کس نمی تواند انکار کند.

رییس کمیته ملی المپیک در ادامه ضمن بیان این مطلب که ما تودیع و معارفه ای نخواهیم داشت، افزود: آقای قراخانلو از مجموعه جدا نشده اند و تا پایان دوره با ما هستند. ایشان مشاور علمی ما هستند و ماموریت های علمی آکادمی را دنبال می کنند. ایشان همچنین در شورای سیاستگذای آکادمی و شورای سیاستگذاری تاریخ شفاهی ورزش ایران نیز حضور دارند پس ما تودیعی نداریم. آقای سعیدی آکادمی را سرپرستی خواهند کرد تا بعد از المپیک  یک تصمیم منطقی را در خصوص آکادمی اتخاذ کنیم.

وی با اشاره به این مطلب آکادمی باید جزو بهترین های منطقه باشد، افزود: ما تلاش می کنیم آکادمی یک مرکز نمونه علمی و تمرینات برتر در سطح منطقه باشد باید این مسیر با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند تا به این جایگاه برسد ما نیمی از برنامه ها را دنبال کردیم و نیمی دیگر مانده است که باید آن را دنبال کنیم.

در ادامه این جلسه از سوی صالحی امیری حکم مشاور علمی پژوهشی رییس کمیته ملی المپیک به قراخانلو و حکم سرپرستی آکادمی ملی المپیک به کیکاووس سعیدی اعطا شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1745947
ارسال نظر
نظرات