شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:26 منتشر شده در مورخ: 1400/04/02 شناسه خبر: 1746002
دبیر اجرایی شبکه جوانان رضوی استان قزوین:

قاتل محکوم به قصاص با وساطت خادمان رضوی در قزوین بخشیده شد

قاتل محکوم به قصاص با وساطت خادمان رضوی در قزوین بخشیده شد
میلاد جباری گفت: همزمان با روز میلاد امام رضا(ع) و دهه کرامت، قاتل محکوم به قصاص با وساطت خادمان رضوی در قزوین بخشیده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ میلاد جباری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با اشاره به اقدامات کاروان زیر سایه خورشید در قزوین اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت و سالروز میلاد باسعادت امام رضا(ع) یک نفر از زندانیان شهرستان قزوین که به جرم قتل عمد محکوم به قصاص شده بود با تلاش و وساطت اعضای کاروان زیر سایه خورشید مورد بخشش قرار گرفت.

وی افزود: خادمان رضوی با حضور در منزل اولیای دم به منظور وساطت برای آزادی متهم، از خانواده مقتول طلب عفو و بخشش کردند که در نهایت با گذشت خانواده مقتول، قاتل محکوم به اعدام از پای چوبه‌دار برگشت و بخشیده شد.

دبیر اجرایی شبکه جوانان رضوی استان قزوین تصریح کرد: متهم که به جرم قتل عمل مدت ۱۰ سال زندانی بود در طول دوران محکومیت همواره حسن اخلاق داشت، با کمک خادمان امام رضا(ع) بدون گرفتن دیه بخشیده شد.

وی در پایان گفت: بزرگترین دستاورد جشن‌های زیر سایه خورشید در حقیقت تلاش برای ماندگاری سیره و فرهنگ رضوی است و کاروان خادمان امام رضا(ع) با حضور در مناطق مختلف کشور زمینه‌ساز ماندگاری مکتب اهل بیت(ع) هستند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1746002
ارسال نظر
نظرات