شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:12 منتشر شده در مورخ: 1400/04/04 شناسه خبر: 1746292
معاون آموزش و پرورش لرستان:

کانون‌های فرهنگی و دارالقرآن لرستان تابستان امسال میزبان برنامه‌های اوقات فراغت است

کانون‌های فرهنگی و دارالقرآن لرستان تابستان امسال میزبان برنامه‌های اوقات فراغت است
مومنی گفت: ۴۴ کانون فرهنگی و دارالقرآن در لرستان تابستان امسال میزبان اوقات فراغت دانش آموزان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت اله مومنی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: برای پُر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان برنامه ریزی های لازم انجام شده که در این راستا ۳۰ کانون فرهنگی تربیتی و ۱۴ دارالقرآن در سراسر استان کلاس هایی را برای تابستان در نظر گرفته اند.

وی افزود: علاوه بر این مراکز، اماکن ورزشی و یک مرکز فنی حرفه ای برای دانش آموزان دختر و یک مرکز برای دانش آموزان پسر در شهرستانها در نظر گرفته شده تا بتوانند آموزش های مهارتی را ارائه دهند.

معاون پرورشی آموزش و پرورش لرستان با اشاره به برنامه طرح هجرت تصریح کرد: طرح هجرت با اولویت تعمیر و ترمیم مدارس حاشیه شهر در دستور کار قرار دارد که در تابستان با حضور دانش آموزان اجرا خواهد شد.

مومنی عنوان کرد: فعالیت های اوقات فراغت دانش آموزان از روز شنبه پنجم تیرماه در استان آغاز می شود که با توجه به شرایط کرونا، اولویت اجرای این برنامه ها در فضای مجازی است که این کلاسها بیشتر در بستر شبکه شاد برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: علاوه بر برگزاری کلاس های آموزشی، هنری، فرهنگی، قرآنی در ایام تابستان، بارگذاری محتواهای آموزشی در فضای مجازی ادامه دارد تا دانش آموزانی که تمایل دارند از این فضا استفاده نمایند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1746292
ارسال نظر
نظرات