شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 10:56 منتشر شده در مورخ: 1400/04/05 شناسه خبر: 1746515
رئیس کمیته امداد امام خمینی«ره» ایوان خبرداد؛

تامین جهیزیه ۱۸ نوعروس ایوانی

تامین جهیزیه ۱۸ نوعروس ایوانی
رئیس کمیته امداد امام خمینی«ره» شهرستان ایوان گفت:توسط کمیته امداد به تعداد ۱۸ زوج مددجوی این شهرستان اقلام جهیزه اهدا شد که ارزش این اقلام برای هر زوج بالغ بر ۲۲ میلیون تومان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایلام بیدار ، حمید ایراندوست"،رئیس کمیته امداد امام خمینی«ره» شهرستان ایوان در جمع خبرنگاران گفت:در آیینی که روز گذشته با حضور معاون بنیاد مستضعفان کشور، مدیرکل کمیته امداد و تعدادی دیگر از مسوولان، در شهرستان ایوان برگزار شد توسط کمیته امداد به تعداد ۱۸ زوج مددجوی این شهرستان اقلام  جهیزه اهدا شد که ارزش این اقلام برای هر زوج بالغ بر ۲۲ میلیون تومان است.

وی افزود: در این مراسم یکی از نیکوکاران ایوانی حاضر در مراسم در یک اقدام تحسین آمیز به هر یک از زوج‌های حاضر در مراسم مبلغ ۵ میلیون تومان و جمعاً ۹۰ میلیون تومان اهدا کرد که این اقدام وی مورد تحسین حاضرین در مراسم قرار گرفت.

رئیس کمیته امداد شهرستان ایوان ادامه داد: این خیر نیکوکار قبلا نیز در زمینه کمک به نیازمندان همکاری بسیار خوبی داشته که نمونه آن کمک ۱۸۰ میلیون تومانی وی به نیازمندان ایوان در ماه مبارک رمضان و از طریق برنامه اطعام مهدوی بوده است.

ایراندوست تصریح کرد: با توجه مشکلات اقتصادی جامعه و مشکلات عدیده‌ای که قشر مددجو و نیازمند برای تأمین مخارج زندگیشان دارند از افراد خیر و نیکوکار درخواست داریم در کمک به مددجویان و نیازمندان شهرستان ایوان مشارکت کنند.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1746515
ارسال نظر
نظرات