شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:48 منتشر شده در مورخ: 1400/04/05 شناسه خبر: 1746522
شهردار منطقه ۳ کرج؛

دعاوی حقوقی؛ مانعِ محرومیت‌زدایی اراضی تعاونی بلوار امیرکبیر کرج/ تعاونی‌ها برای صدور جواز به شهرداری مراجعه کنند

دعاوی حقوقی؛ مانعِ محرومیت‌زدایی اراضی تعاونی بلوار امیرکبیر کرج/ تعاونی‌ها برای صدور جواز به شهرداری مراجعه کنند
علی آرائی گفت: تعاونی‌هایی که درخواست صدور جواز دارند می‌توانتد به شهرداری مراجعه کنند تا پتانسیل‌های درآمدی آنجا را صرف هزینه عمرانی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهردار منطقه ۳ کرج با اشاره به آموزش پاکبانان برای نخاله برداری در سطح معابر و محلات در راستای اجرای طرح جهاد پاکسازی معابر، در گفتگو با خبرنگار تیتریک، موضوع تعاونی هایی که این منطقه ساخت و ساز دارند را تشریح کرد.

علی آرایی در پاسخ به گلایه شهروندی مبنی بر اینکه اراضی بلوار امیرکبیر "تعاونی برق تهران و کرج" از جدول‌گذاری، آسفالت و دیگر خدمات محروم هستند و سرمایه‌گذار بدون امکانات قادر به ساخت و ساز نیست، افزود: تعاونی‌ها را دعوت کردیم و موانع اعلام شده توسط آنها حقوقی و طرح دعاوی بود.
 
وی با اشاره به اینکه اولویت خدمات با مناطق دارای سکونت و جمعیت هستند، اظهار داشت: تعاونی‌هایی که درخواست صدور جواز دارند می توانند به شهرداری مراجعه کنند تا پتانسیل های درآمدی آنجا را صرف هزینه عمرانی کنیم.
 
آرایی اجرایی شدن موضوعات عمرانی که شامل زیرساخت و آماده‌سازی فضای شهری است را در دستور کار بودجه عمرانی دانست و در پاسخ به گلایه مردم مبنی بر عدم آبیاری پارک الغدیر آق تپه، تصریح کرد: پیمانکار مربوطه برای جمع آوری علف های هرز و بررسی وضعیت پارک ماموریت داده می شود.
 
وی با اشاره به اینکه به واسطه آبیاری درختان قزلحصار و کمربند سبز حلقه دره، آب چاه پارک الغدیر آق تپه انتقال داده می شود، گفت: این چاه نزدیک ترین مسیر به جاده پیام است، البته مردم نگران خشکی و عدم آبیاری پارک الغدیر نباشند.
 
شهردار منطقه ۳ کرج در خاتمه با اشاره به درخواست اهالی کوچه بیننده در این بخش، خاطرنشان داشت: کار جدول‌گذاری و تعبیه کانال انجام شده است، به تازگی تراشه به صورت موضعی پخش شده و  قبل از آغاز هوای سرد، این کوچه آسفالت می‌شود.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1746522
ارسال نظر
نظرات