شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:33 منتشر شده در مورخ: 1400/04/06 شناسه خبر: 1746874
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین:

طرح قرآنی ۱۴۵۵ در قزوین برگزار می‌شود

طرح قرآنی ۱۴۵۵ در قزوین برگزار می‌شود
حجت الاسلام علی رمضانی گفت: طرح ۱۴۵۵ با هدف انس با قرآن و معرفی و شناسایی نخبگان قرآنی در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علی رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین، اظهار کرد: ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد با همکاری شبکه قرآن و معارف سیما پانزدهمین طرح 1455 را از پنج تیرماه تا 12 شهریور برگزار می‌کند.


مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین ادامه داد: طرح 1455 با شعار قرآن، امید و زندگی و با هدف انس با قرآن و معرفی و شناسایی نخبگان قرآنی برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: رشته‌های جشنواره از قبیل فیلم کوتاه، خوشنویسی، نقاشی، شعر، داستان نویسی، گرافیک (طراحی پوستر) محصولات چند رسانه‌ای شامل فیلم موبایل از تلاوت و مفاهیم آیه، عکس نوشت، کلیپ یا نماهنگ است.

رمضانی گفت:علاقمندان هرهفته با محوریت یک آیه یا عبارت قرآنی و در دو بخش جشنواره و مسابقه پیامکی به شماره 300004444 می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند و روزانه به ده نفر منتخب جوایز ارزنده‌ای (هر نفردو میلیون ریال) اهداء خواهد شد.

وی عنوان کرد: ائمه جماعات و اساتید نیز می‌توانند به صورت حضوری یا در فضای مجازی نسبت به برگزاری جلسات آموزشی و تفسیر و تبیین آیات به صورت هفتگی اقدام کنند.

این مقام مسئول بیان کرد: گروه‌های سنی مختلف می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی qurantv.ir/qbesharat یا www.bachehayemasajed.ir مراجعه کنند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین یادآور شد: اعضای کانون‌های مساجد می‌توانند برای شرکت در جشنواره وارد سامانه بچه‌های مسجد شوند و رشته مورد علاقه را ثبت نام و آثار خود را بارگذاری کنند و از 300 امتیاز در سامانه فهما برخوردار شوند.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1746874
ارسال نظر
نظرات