شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1400/04/06 شناسه خبر: 1746902
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد

بهره‌مندی بیش از هزار دانش آموز کرمانی تحت حمایت از خدمات آموزشی کنکور

بهره‌مندی بیش از هزار دانش آموز کرمانی تحت حمایت از خدمات آموزشی کنکور
یحیی صادقی گفت: دانش‌آموزان پایه سوم متوسطه در رشته‌های تجربی، ریاضی فیزیک و علوم انسانی برای کنکور ۱۴۰۰ در مؤسسات علمی آموزشی موردنظر ثبت‌نام شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به کنکور سراسری از طریق تعامل با مؤسسات علمی آموزشی تراز اول ۱۰۹۵ نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت از خدمات کلاس‌های کنکور، نکته تست، همایش و جمع‌بندی این مؤسسات برخوردار شدند.

وی برگزاری آموزش‌های آزمایشی آنلاین و آفلاین با توجه به شیوع کرونا را از دیگر خدمات ارائه‌شده این نهاد به دانش‌آموزان کنکوری دانست و ادامه داد: دانش‌آموزان پایه سوم متوسطه در رشته‌های تجربی، ریاضی فیزیک و علوم انسانی برای کنکور ۱۴۰۰ در مؤسسات علمی آموزشی موردنظر ثبت‌نام شدند.

صادقی در ادامه به تشکیل باشگاه مستعدین کنکور ۱۴۰۰ اشاره کرد و افزود: این باشگاه با حضور ۶۶ نفر از دانش‌آموزان مستعد تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان با معدل بالا که در آزمون‌های آزمایشی تراز خوبی کسب کرده‌اند تشکیل‌شده است و خدمات ویژه مشاوره‌ای در قالب باشگاه مستعدین به این دانش آموزان ارائه‌شده است.

وی به انعقاد قرارداد این نهاد با موسسه آینده‌سازان اشاره کرد و گفت: بر اساس این قرارداد ۱۰۹۵ نفر از دانش‌آموزان موردحمایت از خدمات پشتیبانی تلفنی موسسه، برگزاری وبینار انگیزشی تخصصی گروهی و مشاوره انتخاب رشته برخوردار شده اند.

به گزارش راه آرمان؛ سال گذشته ۲۷ نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد حائز رتبه‌های زیر پنج هزار کنکور سراسری شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1746902
ارسال نظر
نظرات