شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1400/04/12 شناسه خبر: 1748373
کارشناس هواشناسی استان کرمان عنوان کرد؛

احتمال رگبار پراکنده در غرب و جنوب غرب استان کرمان/ پیش بینی وزش باد شدید از روز دوشنبه در مناطق شرقی

احتمال رگبار پراکنده در غرب و جنوب غرب استان کرمان/ پیش بینی وزش باد شدید از روز دوشنبه در مناطق شرقی
فهیمه راستی با بیان اینکه از روز دوشنبه تا چهارشنبه در مناطق غرب و جنوب غرب استان احتمال رگبار پراکنده را خواهیم داشت، گفت: در مناطق شرقی از روز دوشنبه وزش باد شدید پیش بینی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فهیمه راستی در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص وضعیت آب و هوای استان تا پایان هفته گفت: پدیده کلی وزش باد از ساعات بعد از ظهر در سطح استان وجود دارد و از روز یکشنبه افزایش ابر را خواهیم داشت.

کارشناس هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه از روز دوشنبه تا چهارشنبه در مناطق غرب و جنوب غرب استان احتمال رگبار پراکنده را خواهیم داشت، عنوان کرد: در مناطق شرقی از روز دوشنبه وزش باد شدید پیش بینی می شود، بنابراین کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت غبار دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به اینکه در سایر مناطق استان پدیده خاص جوی به جز افزایش ابر پیش بینی نمی شود، بیان کرد: دمای صبح امروز شهر کرمان ۱۶ درجه سانتی گراد بوده که به ۳۵ درجه سانتی گراد خواهد رسید.

راستی خاطر نشان کرد: لاله زار با ۱۱ درجه سانتی گراد خنک ترین منطقه استان و صبح امروز جیرفت با ۳۴ درجه سانتی گراد، گرمترین منطقه استان بوده و در ۲۴ ساعته گذشته منوجان با ۴۷ درجه سانتی گراد گرمترین منطقه استان بوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1748373
ارسال نظر
نظرات