شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1400/04/13 شناسه خبر: 1748679
فرماندار شهرستان راز و جرگلان اعلام کرد

خسارت ۲۰ میلیارد تومانی تگرگ و سیل به بخش کشاورزی راز و جرگلان

خسارت ۲۰ میلیارد تومانی تگرگ و سیل به بخش کشاورزی راز و جرگلان
روح الله حسین پور از وارد شدن خسارت ۲۰ میلیارد تومانی بارش شدید تگرگ و جاری شدن روان و سیلاب در این شهرستان طی سه روز اخیر خبر داد و گفت: گزارشی مبنی بر از بین رفتن دام در این شهرستان ارائه نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرنگار عصراترک، روح الله حسین پور، فرماندار شهرستان راز و جرگلان امشب در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در این باره اظهار کرد: طی سه روز اخیر با بارش شدید تگرگ همچنین جاری شدن روان آب و سیلاب، به طور عمده به بخش کشاورزی و ابنیه کشاورزی این شهرستان خسارت وارد شد.

 حسین پور افزود: گزارشی مبنی بر از بین رفتن دام در این شهرستان ارائه نشده است.

وی گفت: خسارت عمده به بخش مرکزی این شهرستان و به طور عمده تر به شهر راز وارد شد و دو بخش جرگلان و غلامان خسارت کمتری را متحمل شدند.

فرماندار شهرستان راز و جرگلان بیان کرد: گزارش ۲۰ میلیارد تومان خسارت وارد شده به این شهرستان به دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی ارائه شده است تا نمایندگان مردم استان در مجلس و استانداری موضوع دریافت غرامت برای کشاورزان خسارت دیده را از مدیریت بحران کشور پیگیری کنند.

حسین پور خاطر نشان کرد: تصور نمی شود که آنچه از بخش کشاورزی این شهرستان از بین رفت بیمه بوده اند، با این وجود، اگر بیمه بیمه ای هم داشته اند، سطح پوشش بیمه ای بخش کشاورزی خسارت دیده کم بوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1748679
ارسال نظر
نظرات