شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:06 منتشر شده در مورخ: 1400/04/29 شناسه خبر: 1748852
دبیر نهضت سواد رسانه‌ای استان قزوین:

هشتمین دوره تربیت مدرس سواد رسانه‌ای برگزار می‌شود

هشتمین دوره تربیت مدرس سواد رسانه‌ای برگزار می‌شود
اعظم میرزایی گفت: هشتمین دوره تخصصی تربیت مدرس سواد رسانه‌ای و فضای مجازی با تدریس اساتید نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اعظم میرزائی دبیر نهضت سواد رسانه‌ای استان قزوین در گفت‌وگو با این پایگاه خبری صبح قزوین،گفت: علاقه مندان پس از ثبت نام رایگان در سامانه نسرا (نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی) با موضوعات کلیات سواد رسانه، رسانه شناسی، جریان شناسی رسانه، جریان شناسی سلبریتی در رسانه، جریان شناسی اوقات فراغت و بازی، تفکر انتقادی در مواجهه با رسانه، فنون اقناع و آداب مصرف رسانه آشنا خواهند شد.
وی با اشاره رایگان بودن ثبت نام در دوره، افزود: ثبت نام از تمامی علاقه مندان در سراسر کشور برای طی کردن آموزش های سطح یک به صورت رایگان و مجازی خواهد بود که با تدریس اساتید نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی، استاد محمدجواد نوروزی، استاد دکتر محسن احمدی و استاد دکتر شاه آبادی برگزار می شود.

دبیر نهضت سواد رسانه‌ای استان، ادامه داد: ثبت نام از تاریخ ۲۷ تیرماه تا ۲ مردادماه ۱۴۰۰ در سامانه آموزش مجازی نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی به آدرس http://lms.nasraa.ir/IdeaPortal/UserRegister انجام خواهد شد.

میرزائی در خصوص نحوه‌ بهره‌گیری مخاطبین از محتواهای ارائه شده، تصریح کرد: محتوای دروس این دوره در سامانه بارگذاری شده است که تاریخ ۳ تا ۱۶ مردادماه برای دیدن فیلم ها و محتواهای آموزشی تعیین شده است.

وی خاطر نشان کرد: این دوره ویژه مدرسان و علاقه‌مندان به تدریس سواد رسانه و عضویت در شبکه مدرسان نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی در سراسر کشور که در دوره‌های قبلی سطح یک نسرا شرکت نکرده یا در آزمون پذیرفته نشده اند برگزار می شود.

دبیر نهضت سواد رسانه‌ای استان در ادامه گفت: زمان برگزاری آزمون از مفاد درسی بارگذاری شده در سامانه از تاریخ هفدهم تا بیستم مرداد ماه ۱۴۰۰ خواهد بود؛ دانش پذیرانی که ۶۰ درصد نمره آزمون را کسب کنند موفق به دریافت گواهینامه طی دوره در سامانه خواهند شد.

میرزائی خاطرنشان کرد: نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی، با استفاده از ظرفیت مردمی در تلاش است سواد رسانه‌ای عموم مردم را ارتقاء بخشد. این نهضت با عضویت اساتید و دانش‌پژوهان دانشگاهی و حوزوی دارای سابقه تدریس و یا توانمند در عرصه تبلیغ و ترویج گفتمان سواد رسانه‌ای، با هدف شناسایی و سازمان‌دهی فعالان این عرصه، پشتیبانی، ایجاد زمینه هم‌اندیشی و هم‌افزایی میان مدرسان و به کارگیری موثر آنان به عنوان یک مجموعه مردم‌نهاد تشکیل شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1748852
ارسال نظر
نظرات