شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1400/04/14 شناسه خبر: 1748968
مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی لرستان:

۳۴ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در لرستان تخریب شد

۳۴ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در لرستان تخریب شد
میردریکوند گفت: با تخریب ۳۴ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در استان لرستان شش هزار و ۴۹۳ متر مربع از اراضی رفع تصرف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهرام میردریکوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و همچنین تغییر کاربری‌ها، نظارت‌ها و بازرسی‌هایی به صورت مستمر در سطح استان صورت می گیرد و در صورت مشاهده هر گونه ساخت و ساز غیرمجاز ابتدا تذکر و اخطار داده می شود و در صورت بی‌توجهی به تذکر با حکم قانونی تخریب می‌شود.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۴ مورد ساخت و ساز غیرمجاز قلع و قمع شد که با تخریب این موارد، شش هزار و ۴۹۳ متر مربع از اراضی رفع تصرف شد.

مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی لرستان تصریح کرد: تخریب‌ها مربوط به شهرستان‌های الیگودرز، سلسله، دلفان و خرم‌آباد بوده که به دلیل ساخت و ساز غیرمجاز تخریب شدند.

میردریکوند عنوان کرد: در این مدت ۴۱ هزار کیلومتر پیمایش و گشت برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز انجام شده که ۳۲۶ مورد تخلف و ساخت و ساز غیرمجاز شناسایی شد و به این افراد اخطار لازم داده شده است.

وی بیان کرد: در بسیاری از موارد قبل از آغاز ساخت و ساز، جلوگیری از ادامه فعالیت در دستور کار قرار می‌گیرد ولی در برخی از موارد که افراد اقدام به ساخت کنند با حکم قانونی تخریب می‌شوند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1748968
ارسال نظر
نظرات