شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 17:21 منتشر شده در مورخ: 1400/04/15 شناسه خبر: 1749414
در دیدار وزیر نیرو مطرح شد؛

ابراز نگرانی جدی سید ابراهیم رئیسی از قطعی فراگیر برق

ابراز نگرانی جدی سید ابراهیم رئیسی از قطعی فراگیر برق
رئیس‌جمهور منتخب با ابراز نگرانی جدی از قطعی فراگیر برق در روزهای اخیر و مشکلات عدیده‌ای که برای زندگی روزمره مردم و صنوف ایجاد شده است، نسبت به لزوم رفع مشکلات پیش آمده تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور منتخب، در ادامه ملاقات وزرا با رئیس‌جمهور منتخب، رضا اردکانیان وزیر نیرو بعد از ظهر دوشنبه با حضور در دفتر سیدابراهیم رئیسی، با وی دیدار و گفتگو کرد.

 
اردکانیان در این دیدار با تبریک انتخاب حجت‌الاسلام رئیسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از آخرین اقدامات وزارتخانه متبوع خود ارائه کرد.
 
وزیر نیرو با اشاره به غفلت صورت گرفته در زمینه تعامل و ارتباط مناسب با کشورهای منطقه، به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در قبال خاموشی‌های اخیر پرداخت.
 
رئیسی نیز در این دیدار با ابراز نگرانی جدی از قطعی فراگیر برق در روزهای اخیر و مشکلات عدیده ای که بواسطه آن برای زندگی روزمره مردم و صنوف مختلف ایجاد شده، نسبت به لزوم رفع مشکلات پیش آمده تاکید کرد و درباره اقدامات این وزارتخانه برای عدم تداوم این وضعیت و تأمین برق مورد نیاز کشور، گزارش خواست.
 
رئیس‌جمهور منتخب همچنین در پاسخ به استقبال وزیر نیرو از راه اندازی سامانه معرفی مدیران دولت آینده اظهار داشت: شایسته سالاری در دولت سیزدهم محدود به وزرا نیست و این رویکرد در انتخاب مدیران سطوح مختلف دنبال خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1749414
ارسال نظر
نظرات