شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 19:55 منتشر شده در مورخ: 1400/04/15 شناسه خبر: 1749445
سردار نقدی:

مدیریت اسلامی به معنی مدیریت مردمی است

مدیریت اسلامی به معنی مدیریت مردمی است
"سردار نقدی" معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در بزرگداشت شهیدان انصاری و نورانی، مدیریت اسلامی را به معنای مدیریت مردمی دانست و گفت: مسیر موفقیت ما در گرو تبعیت از راهی است که امثال شهید انصاری پیش روی ما گذاشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در یادواره تلویزیونی بزرگداشت شهیدان انصاری و نورانی با بیان اینکه نعمات الهی شهدایی همچون انصاری را خودخواه نکرد اظهار کرد: شهدا نعمت‌های خود را از جانب خدا می‌دانستند و از آن برای خدمت به مردم استفاده می‌کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با اشاره به اینکه شهید انصاری مدیری خاکی، مردمی و فداکار بود خاطرنشان کرد: مردم فعالیت‌های شبانه شهید انصاری که همچون امام علی(ع) به خانه مردم غذا می‌برد را به یاد دارند و این الگویی برای مدیران شد تا ساده زیست و خدمتگزار باشند.

وی با اشاره به اینکه مردم ما قدردان مسئولین خادم و خالص و با تقوا و زاهد هستند ادامه داد: شهید انصاری مانند استانداری که یک تافته جدا بافته رفتار کند نبود بلکه بین مردم زندگی می‌کرد.

سردار نقدی افزود: وقتی آشوبگران قصد فتنه انگیزی داشتند شهید انصاری تنها با گفتن چند جمله از مردم خواست که مقابل آنها بایستند و جمعیت بسیار زیادی از مردم گیلان نیز دعوت وی را اجابت کردند.

وی با تاکید بر خلوص، تقوا و شخصیت مردمی شهید انصاری خاطرنشان کرد: مدیران ما باید از خصوصیات و سجایای اخلاقی این شهید عزیز الگو بگیرند و خالصانه به مردم خدمت کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران، مدیریت اسلامی را به معنای مدیریت مردمی دانست و تصریح کرد: مسیر موفقیت ما در گرو تبعیت از راهی است که امثال شهید انصاری پیش روی ما گذاشتند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1749445
ارسال نظر
نظرات