شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:07 منتشر شده در مورخ: 1400/04/16 شناسه خبر: 1749643
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی:

مردم با انقلاب مشکلی ندارند ولی از مسئولان گلایه‌مندند

مردم با انقلاب مشکلی ندارند ولی از مسئولان گلایه‌مندند
دشتی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت در انتخابات نشان می دهد که مردم با انقلاب مشکلی ندارند ولی از مسئولان گلایه مندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، محمدرضا دشتی نماینده مردم اردکان در مجلس ظهر امروز در نشست شورای راهبردی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اینکه متاسفانه در دولت‌های یازدهم و دوازدهم نقش مجلس در بحث نظارت بسیار کم بود، اظهار داشت: اگر نمایندگان عملکرد نظارتی خود را نتوانند انجام دهند مشکلات همچنان باقی خواهند ماند.

وی تصریح کرد: در شهرستان اردکان چند روز به شدت با مشکل آب مواجه شدیم و با سختی فراوان توانستیم آب را به شبکه وارد کنیم و اطلاع رسانی در مورد آن انجام شد ولی مجددا در استان همجوار به خط انتقال آب تعرض صورت گرفت و مجددا روند انتقال آب قطع شده است.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با گلایه از مسئولان دولتی که به این موارد ورود نمی‌کنند گفت: امیدواریم در دولت جدید کشور به جایی برسد که در طول یکی دو سال اول امید به زندگی مردم وارد شود.

دشتی خاطرنشان کرد: تمام نظرسنجی‌های داخلی و خارجی اعلام می‌کردند که اوج مشارکت مردم در انتخابات 30 درصد خواهد بود ولی دیدیم که به یاری خداوند متعال و روشنگری‌های مقام معظم رهبری این مشارکت قریب به 50 درصد بود.

وی افزود: این موضوع نشان دهنده آن است که مردم با انقلاب مشکلی ندارند و اصل مشکل به این است که مردم از مسئولان گلایه دارند و رویکرد مردم نسبت به مسئولان نظام نیاز به بازسازی دارد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی افزود: در زمانی که مردم حتی در زمینه آب و برق هم با مشکل مواجه هستند انتظار از نمایندگان مجلس بسیار بالاست و نمایندگان باید بحث نظارت خود بر دولت را تقویت کنند.

دشتی افزود: در شرایط فعلی باید مسائلی از جمله بهبود وضعیت معیشتی مردم و رفع مشکلات آنها در حوزه‌های مختلف در اولویت اول دولت و مجلس قرار گیرد.

وی گفت: مردم به شدت با مشکلات اقتصادی و معیشتی روبرو هستند و هر روز هم فشار این مشکلات بر آنها بیشتر و بیشتر می‌شود و نباید بگذاریم که این روند مشکلات ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1749643
ارسال نظر
نظرات