شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1400/04/16 شناسه خبر: 1749671
معاون اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین:

واکسیناسیون خبرنگاران متناسب با سهمیه قزوین انجام می‌شود

واکسیناسیون خبرنگاران متناسب با سهمیه قزوین انجام می‌شود
محمد رستمی گفت: آماری دقیقی از واکسیناسیون خبرنگاران در دسترس نداریم اما قطعا واکسیناسیون متناسب با سهمیه استان انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین با اشاره به برنامه‌های معاونت فرهنگی در سال‌جاری اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی مختلفی پیش‌بینی شده است که از جمله آن می‌توان به نهمین جشنواره مطبوعات در نیمه دوم سال جاری با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی اشاره کرد.


معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین بیان کرد: این جشنواره با حضور کارشناسان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد چراکه چنین برنامه‌هایی می‌تواند در تشویق مردم نسبت به استفاده از کالای ایرانی مؤثر باشد.

رونمایی از پوستر دومین جشنواره با موضوع شعار سال

رستمی یادآور شد: افتتاح نمایشگاه کالاهای مشکوفه قاچاق کالا و رونمایی از پوستر دومین جشنواره با موضوع شعار و در راستای حمایت از کالای ایرانی از برنامه‌های برگزار شده در هفته جاری بوده که استقبال مناسبی از این برنامه‌ها صورت گرفته است.

وی اذعان کرد: پیگیری واکسیناسیون خبرنگاران، پرداخت یارانه‌ ویژه رسانه‌های مکتوب و پرداخت تسهیلات در سال گذشته و سال‌جاری از برنامه‌های دیگری است که توسط معاونت فرهنگی و رسانه‌ای ارشاد استان پیگیری می‌شود.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین بیان کرد: هرچند واکسیناسیون خبرنگاران تا به امروز اجرایی نشده اما تعدادی از فعالان رسانه‌هایی که انتخاب آنها با همکاری خانه مطبوعات و زیرنظر شورای اطلاع رسانی استان به ریاست معاون استاندار صورت می‌گیرد، به صورت همزمان در مجموع کشور واکسینه می‌شوند.

رستمی در پایان با اشاره به سهمیه تزریق واکسیناسیون خبرنگاران یادآور شد: آماری دقیقی از واکسیناسیون خبرنگاران در دسترس نداریم اما قطعا واکسیناسیون متناسب با سهمیه استان تزریق می‌شود.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1749671
ارسال نظر
نظرات