شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1400/04/19 شناسه خبر: 1750225
رئیس اتاق اصناف استان البرز:

علی‌رغم انتقاد به گروه‌بندی مشاغل، تابع مصوبات قرارگاه کرونا هستیم/ اعمال محدودیت‌ها ۵۰ درصد واحدهای صنفی البرز را تعطیل می‌کند

علی‌رغم انتقاد به گروه‌بندی مشاغل، تابع مصوبات قرارگاه کرونا هستیم/ اعمال محدودیت‌ها ۵۰ درصد واحدهای صنفی البرز را تعطیل می‌کند
بهروز حصاری گفت: انتقاداتی بر گروه‌بندی‌ها داریم که وارد است اما تا زمانی که ایرادات اصلاح نشود، قطعا در اجرای محدودیت‌ها از دستورات ستاد ملی کرونا تبعیت می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس اتاق اصناف البرز درباره آخرین وضعیت فعالیت واحدهای صنفی همزمان با موج پنجم کرونا در استان، در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: باور ما این است که احتمال سرایت و انتقال ویروس در سطح بازار در مقایسه با مترو و اتوبوس و درمانگاه‌ها اندک است.

بهروز حصاری با اشاره به اینکه برخی واحدهای صنفی همانند مبل فروشی تردد کمی دارند و تعطیلی آنها بحث‌برانگیز است، افزود: با تمام این تفاسیر ما تابع دستورات و مصوبات قرارگاه کرونا هستیم و دستورات آنها لازم الاجرا است.
 
وی اظهار داشت: علی‌رغم اینکه ایرادات زیادی به طرح محدودیت واحدهای صنفی وارد است و عملا این موضوع ۵۰ درصد صنوف البرز اعم از گروه های ۲، ۳ و ۴ را به تعطیلی می کشاند اما با توجه به اینکه مصوبات قرارگاه کرونا به منزله مصوبات شورای امنیت ملی است خود را تابع آن می دانیم.
 
حصاری با اشاره به اینکه در زمینه سلامت جامعه اهل مماشات و کوتاهی نیستیم، تصریح کرد: البته انتقاداتی بر گروه بندی ها داریم که وارد است اما تا زمانی که ایرادات اصلاح نشود، قطعا از دستورات ستاد ملی کرونا تبعیت می کنیم.
 
رئیس اتاق اصناف البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: روز چهارشنبه جلسه ای در قرارگاه کرونای البرز برگزار و قرار شد موصبات مرتبط به آن به ما ابلاغ شود که منتظر آن هستیم. 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1750225
ارسال نظر
نظرات