شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 21:19 منتشر شده در مورخ: 1400/04/19 شناسه خبر: 1750421
عضو شورای شهر یزد اعلام کرد

نامگذاری خیابانی در شهر یزد به نام حاج احمد متوسلیان

نامگذاری خیابانی در شهر یزد به نام حاج احمد متوسلیان
ابوترابی گفت: خیابانی در مسیر صفائیه به سمت بلوار شهید قندی وجود دارد که به نام سردار حاج احمد متوسلیان نامگذاری شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن ابوترابی عضو شورای شهر یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا درباره اینکه آیا خیابان یا معبری در شهر یزد به نام سردار سرفراز حاج احمد متوسلیان نامگذاری شده است یا خیر، گفت: خیابانی در مسیر صفائیه به سمت بلوار شهید قندی وجود دارد که به نام سردار حاج احمد متوسلیان نامگذاری شده است.

وی افزود: البته اگر خیابان یا میدانی در شهر تفت به نام سردار حاج احمد متوسلیان نامگذاری شود، قطعا مناسب‌تر است و مناسبت بیشتری دارد؛ چرا که حاج احمد متوسلیان فرزند شیرکوه و متعلق به آن دیار و به قول معروف شیرمرد شیرکوه است.

عضو شورای شهر یزد اظهار داشت: ما در شهر یزد خیابانی را به نام شهید ابراهیم ابراهیمی ترک اولین فرمانده سپاه یزد نامگذاری کرده‌ایم؛ این شهید عزیز مدتی در یزد تحصیل کرده است و بعدا به عنوان فرمانده سپاه یزد معرفی شد اکنون نیز در آرامستان شیخان قم دفن است.

ابوترابی اضافه کرد: در واقع این فرمانده غیور چون اصالتا اهل یزد نبود قدری غریب واقع شده بود و در گذشته چندین بار جایی را به نام وی نامگذاری کرده بودند و بعد برداشته بودند، اما ما خیابانی را در حسن آباد به نام ایشان نامگذاری کردیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1750421
ارسال نظر
نظرات