شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 08:34 منتشر شده در مورخ: 1400/04/21 شناسه خبر: 1750781
کوه‌نورد گیلانی:

هدفم فتح قله سهند و آرارات به صورت همزمان است

هدفم فتح قله سهند و آرارات به صورت همزمان است
تیمور شعبانی کومله گفت: از نظر من جوان‌ها باید الگوی مناسبی برای سرمشق قرار دادن داشته باشند؛ دوست دارم الگوی جوان‌ها باشم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیمور شعبانی کومله، کوهنوردی گیلانی درخصوص هدف کوه‌نوردی خود در مصاحبه با صبح قزوین، ابراز کرد: هدفم از این پیاده‌روی فتح قله سهند، آرارات ترکیه و یا آرارات ارمنستان به صورت همزمان است؛ مسیر رفت و برگشت این سفر ۲۴۰۰ کیلومتر می‌باشد که برای طی آن ۶۵ روز به خود فرصت داده‌ام؛ پیش‌تر از این کوه‌های البرز، دماوند و سبلان را پیاده طی کرده‌ام.

وی افزود: در گذشته و جوانی قهرمان پرورش اندام بودم و برای شرکت در مسابقات کشوری نیز انتخاب شده‌ام؛ اما بعد از آن که ازدواج کردم شرایط تغییر کرد و به پیاده‌روی و کوه‌نوردی روی آوردم؛ در ابتدا برای شروع یک فعالیت نیمه‌حرفه‌ای به سمت سلسه جبال البرز رفتم اما وقتی این هدف مرا ارضا نکرد قله نوردی را آغاز کردم.

این کوه‌نورد گفت: بااینکه خیلی‌ها فکر نمی‌کردند بتوانم از پس این کار برآیم اما به امیدخدا قله‌های متعددی را با پای پیاده فتح کردم؛ از نظر من جوان‌ها باید الگوی مناسبی برای سرمشق قرار دادن داشته باشند؛ دوست دارم جوان‌ها از هدف و کار من الگو بگیرند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1750781
ارسال نظر
نظرات