شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:31 منتشر شده در مورخ: 1400/04/21 شناسه خبر: 1750846
مدیرکل نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرج:

کرج یک هزار و ۵۰۰ مخزن مکانیزه برای جایگزینی با سبدهای زباله نیاز دارد/ خروج شیرابه از ماشین‌های حمل پسماند بلای جان خلج‌آباد شد

کرج یک هزار و ۵۰۰ مخزن مکانیزه برای جایگزینی با سبدهای زباله نیاز دارد/ خروج شیرابه از ماشین‌های حمل پسماند بلای جان خلج‌آباد شد
علی اردلان گفت: ۵۰۰ مخزن مکانیزه که از رده خارج شده بودند طی قراردادی با شرکت تعاون زندان بازسازی می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیرکل نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرج در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: با توجه به طرح جمع آوری سبدهای درب منازل، طرح جایگزینی افزایش خدمات مکانیزه در دستور کار قرار گرفت.

علی اردلان افزود: قراردادی برای ساخت مخازن جدید مناقصه شده و ۵۰۰ دستگاه سفارش داده ایم که در حال تکمیل است. این تعداد با توجه به اعتبارات موجود خریداری شد و تا یک ماه آینده قرارداد اجرایی می شود.
 
وی اظهار داشت: ۵۰۰ مخزن مکانیزه که از رده خارج شده بودند طی قراردادی با شرکت تعاون زندان بازسازی می شوند تا به مخازن سطح شهر اضافه شوند. علی رغم انی برنامه ریزی ها، ۱۰ منطقه کرج نیازمند یک هزار و ۵۰۰ مخزن است.
 
اردلان با اشاره به اینکه کارگاه های داخلی مناطق هم فعال شده اند تا پس از تعمیر به چرخه بهره برداری اضافه شوند، تصریح کرد: گلایه شهروندان عظیمیه و جهانشهر در راستای کمبود مخازن مکانیزه بررسی و مرتفع خواهد شد.
 
وی درباره اظهار نگرانی شهروندان خلج آباد در راستای خروج شیرابه از ماشین های حمل زباله در ورودی اتوبان قزوین، گفت: به رانندگان خودروها تذکراتی داده ایم و روز گذشته هم شست و شوی کلی این محدوده انجام شد و البته امیدواریم شاهد مشکل جدیدی نباشیم.
 
اردلان فرهنگ شهروندی گذاشتن زیاله راس ساعت ۲۱ مقابل منازل ا مهم ترین نکته ای دانست و مردم باید رعایت کنند و افزود: متاسفانه بعضا شهروندان تمام ساعت روز زباله را درب منازل می گذارند که قطعا سیستم خدمات شهری را با مشکل مواجه می کند.
 
مدیرکل نظارت بر خدمات شهری شهرداری کرج در خاتمه در واکنش به دپوی زباله در کنار پل حصار، گفت: بوی بد این منطقه ناشی از انتقال زباله در بخش خلج آباد است، با توجه به اینکه هوا گرم است بوی نامطبوع آن در محدوده خلج آباد به مشام می رسد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1750846
ارسال نظر
نظرات