شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:18 منتشر شده در مورخ: 1400/04/21 شناسه خبر: 1750865
پس از تلاش‌ها برای حفظ جایگاه دولتی؛

دست رد تهران بر حضور مدیرکل یزدی در وزارت خانه/ تلاش‌ها همچنان ادامه دارد

دست رد تهران بر حضور مدیرکل یزدی در وزارت خانه/ تلاش‌ها همچنان ادامه دارد
یکی از مدیرکل‌های یزدی با نزدیک شدن به پایان دولت به دنبال راه چاره‌ای برای راه‌یابی به وزارت خانه مرتبط با فعالیت خویش است تا بتواند در دولت بعد همچنان میز ریاست را با خود همراه داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، با پایان هر دوره از ریاست جمهوری، عده‌ای از مدیرکل‌هایی که وابسته به پست و مقام هستند به هر شکلی که شده سعی دارند تا خود را در آن جایگاه حفظ کنند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

با نزدیک شدن به پایان دوره هشت‌ساله روحانی، یکی از مدیرکل‌های یزدی که جایگاهی برای خود در دولت بعد احساس نمی‌کرد، به‌شدت پیگیر و دنبال این است تا بتواند با ورود به وزارت خانه مرتبط با مسئولیتش، خود را در یک مقام دولتی نگه دارد و به‌نوعی از میز ریاست پایین نیاید.

وی در اولین اقدام خود برای حفظ جایگاه دولتی، تلاش‌های بسیاری را در این وزارت خانه انجام داد تا شاید راه چاره‌ای پیدا کند و ماندگار شود ولی شنیده‌ها از دست رد این وزارت خانه بر حضورش داشت.

اما این پایان کار نبود و پس از شکست وی در پروژه اول، با یکی از نمایندگان یزدی که روابطی در این وزارت خانه دارد رایزنی می‌کند تا ایشان بتواند مُهری بر ماندگاری وی در مقام دولتی باشد که بازهم کاری از پیش نبرد و شکست دوم را در پروژه دوم ماندگاری خود در این مدت کوتاه تجربه کرد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که این مدیر همچنان خیال دل کندن از میز ریاست را ندارد و بازهم تلاش می‌کند تا بتواند در این جایگاه و پست و مقام بماند، باید دید که آیا وی می‌تواند از روابط خود بازهم استفاده کند یا باید میز ریاست را به دیگری واگذار کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1750865
ارسال نظر
نظرات