شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:53 منتشر شده در مورخ: 1400/04/22 شناسه خبر: 1751149
معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور:

حیا و عفت موجب پایداری خانواده می‌شود/ ایران نیازمند ۸۰ میلیون شهید سلیمانی برای مقابله با جنگ نرم است

حیا و عفت موجب پایداری خانواده می‌شود/ ایران نیازمند ۸۰ میلیون شهید سلیمانی برای مقابله با جنگ نرم است
معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور یاداور شد: اینکه 14 میلیون جوان مجرد در حکومت اسلامی زندگی کنند به هیچ وجه برازنده ما نیست و آنها حق دارند پدرشدن و یا مادرشدن را تجربه کنند و ما باید مشکلات و موانع را حل کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به  نقل از کُردتودی، دکتر معصومه حکیمیان معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور دوشنبه شب در همایش بزرگ حجاب و عفاف و تجمع مدافعان حریم خانواده در پارک آی‌تی سنندج به حادثه مسجد گوهرشاد مشهد اشاره و شهادت چند هزار نفر از مردان غیرتمند در مقابله با کشف حجاب رضاخانی اشاره کرد و اظهار داشت:  وی افزود: هر انسانی که پایش را روی کره زمین می‌گذارد یکبار فرصت زندگی پیدا می‌کند، هر طلوعی را که دیدیم معلوم نیست غروب را ببینیم چرا که مدت عمر انسان معلوم نیست و لذا حق داریم جوری زندگی کنیم که سعادت دنیا و آخرت را با هم داشته باشیم و در جریان طبیعی انسان زندگی کنیم.

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور یاداور شد: اینکه 14 میلیون جوان مجرد در حکومت اسلامی زندگی کنند به هیچ وجه برازنده ما نیست و آنها حق دارند پدرشدن و یا مادرشدن را تجربه کنند و ما باید مشکلات و موانع را حل کنیم.

وی اذعان داشت: در هر سمت و شغل و تحصیلات اگر یکایک 80 میلیون ایرانی برای حل مشکلات فرهنگی، اجتماعی خودش را تنها کسی بداند که کاری انجام دهد بسرعت مشکلات ما حل خواهد شد.

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشورعنوان کرد: سال‌هاست اصطلاح جنگ نرم را می‌شنوید و در دانشگاه‌ها و مدارس و سخنرانی‌ها از آن صحبت می‌شود، باید بدانید جنگی که به آن جنگ نرم می‌گوییم، طولانی‌ترین، وسیع‌ترین و جهانی‌ترین جنگ دنیاست.

وی گفت: راه اندازی جنگ نرم توسط صهیونیست های شیطان پرست ازگذشته های دور با تشکیل گروه هفت نفره و نوشتن شیوه نامه ای با 24 بند به اجرا درآمد که ترویج ربا، موادمخدر، گسترش رفتارهای غیراخلاقی و بهره مندی از افراد برای اهداف خود از جمله مفاد آن است.

حکیمیان اضافه کرد: هم اینک پیاده سازی شیوه نامه جنگ نرم را در جای جای دنیا با شیوه های جدید می بینیم درحالی که اثری از این شیوه ها از جمله برقراری ارتباط با شبکه های مجازی در زندگی خود صهیونیست ها دیده نمی شود

به گفته وی باید نسبت به خطر های جنگ نرم در کشور بیش از گذشته هوشیار باشیم.

وی همچنین بر هوشیاری مردم در برابر برنامه راهبردی دشمن در خصوص آسیب به پوشش اسلامی، خواست انقلاب و نیز ایجاد دو گروه موافق و مخالف در کشور تاکید کرد و افزود: دشمن از این طریق در تلاش است تا با آسیب زدن به فرهنگ کشور به اهداف شوم خود دست یابد.

 


وی با بیان این که مسوولان نگران آسیب رساندن دشمن به فرهنگ کشور هستند، افزود: برای خدمت به فرهنگ کشور باید در جهت عشق ورزیدن به فرهنگ، ایجاد انگیزه حفظ فرهنگ در دل مردم و ایجاد باور تلاش در بین جوانان برای ساختن کشور بیشتر کار شود.

حکیمیان یادآور شد: بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران این بود که جلوی اجرای پروژه‌های صهیونیستی در کشور را سد کرد. در سالروز ۲۱ تیر ۲ هزار مرد غیرتمند ایرانی در مسجد گوهرشاد به خاطر نه گفتن به این پروژه صهیونیستی به خاک و خون کشیده شدند که یکی از این پروژه‌ها کشف حجاب بود. انقلاب اسلامی پیروز شد تا به این نقشه‌ها نه بگوید و طبیعی است که آن‌ها برای سرنگونی این انقلاب با به‌کارگیری دانشمندان این حوزه تلاش می‌کنند. در این مسیر پدیده‌های اخلاقی همچون پوشش را سیاست‌زده کردند و ما هم در برابر این پروژه سکوت کردیم. دین ما از سیاست جدا نیست، اما سیاست‌زده هم نیست.

در اینجا بود که ما باید فریاد می‌زدیم حجاب را جمهوری اسلامی نیاورده، این دستوری است که در دین یهود و مسیح هم آمده و تمدن ملی ما هم بوده است و انقلاب تنها بر آن صحه گذاشته است. به خاطر سکوت ما عده‌ای دچار سوء‌تفاهم شدند و سیاست‌زدگی حجاب برای مردم باور شد. ندانم‌کاری‌های داخلی هم به دشمن کمک کرد و در این بین مهره‌هایی هم به‌کارگیری شدند.

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور خاطرنشان کرد: اکنون ایران نیازمند 80 میلیون شهید سلیمانی برای مقابله با جنگ نرم خانمان‌سوز و برانداز است چرا که برازنده جامعه ایرانی، از دست رفتن حیا و حریم عفت بین خانواده، افزایش طلاق و کاهش ازدواج نیست.

وی یادآور شد: واسطه خلقت زن است، محور تربیت در جامعه زن است وجود زن مقدس است و به همین دلیل دشمنان شیطان‌صفت‌ و صهیونیسم منحوس‌ترین نقشه‌هایشان برای زنان است.

حکیمیان در بخش پایانی سخنانش افزود: زنان کردستان سرآمد شیرزنان ایران در دفاع مقدس بودند که هزاران زن کرد غیرت زن ایرانی را به رخ جهانیان کشیدند.
وی اذعان کرد: ما مادران قوی و فهیم و توانمند لازم داریم که فرزندانی سرآمد و فاخر را برای این سرزمین تربیت کنند چرا که ما  در حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی هستیم و این تمدن آدم‌های بزرگی نیاز دارد و چه بسا این آدم‌های بزرگ که در خانه‌های کوچک و سر سفره‌های بسیار کوچک به دنیا آمده و بزرگ شده‌اند.

سرهنگ حسن عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج در ادامه خاطر نشان کرد: حجاب به عنوان پوشش بیرونی و عفاف به عنوان پوشش درونی ویژه خواهران و برادران است و امروز این دو، لازم و ملزوم همدیگر هستند چرا که اسلام هم برای مردان و هم برای زنان در زمینه رعایت حدود اخلاقی برنامه دارد و عفاف را برای برادران بیان کرده است.

در ادامه این مراسم برنامه های شادی برگزار و از بانوان موفق نیز تجلیل بعمل آمد.

https://www.dana.ir/1751149
ارسال نظر
نظرات