شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:57 منتشر شده در مورخ: 1400/04/22 شناسه خبر: 1751191
بخشدار جرگلان:

تنش آبی ۳ روستای جرگلان مرتفع شد

تنش آبی ۳ روستای جرگلان مرتفع شد
پولاد نجاهی، از رفع مشکلات تامین آب سه روستای این بخش که با مشکل تنش آبی مواجه شده بودند، خبر داد و گفت: مشکل تامین آب دیگر روستاهای بخش جرگلان نیز با تعویض یا تقویت پمپ ها همچنین جابه جایی تانکرها تا عید قربان رفع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پولاد نجاهی، بخشدار جرگلان در گفت و گو با عصراترک اظهار کرد: هفته گذشته تنش آبی و مشکل تامین آب شرب ۱۴ روستای بخش جرگلان اطلاع رسانی شد که در هفته جاری و در مرحله نخست اقدام برای رفع تنش آبی و تامین آب شرب سه روستای این بخش اقدام شد.

نجاهی گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه جواد الائمه استان، دهیاری این سه روستا همچنین بخشداری جرگلان در همکاری با یکدیگر مشکل تامین آب روستای کمیلی با ۲۵ خانوار که لوله کشی آب نداشتند و با تانکر آب رسانی می شدند را طی دو روز گذشته مرتفع کردند.

 وی همچنین عنوان کرد: مشکل تامین آب روستای کرپشلی با ۹۰۰ نفر جمعیت که به علت بروز مشکل در برق رسانی به پمپ آب شرب این روستا با تانکر سیار آبرسانی می شد نیز با خرید پمپ جدید رفع شد و در حال حاضر این روستا از طریق لوله کشی، آب شرب دریافت می کند.

بخشدار جرگلان همچنین گفت: در روستای ۴۰ خانواری مزارلق نیز پمپ آب این روستا به علت قطعی های مکرر برق آسیب دید و تامین آب خانوار این روستا با مشکل روبرو شده بود که با تعویض پمپ، این روستا از آب آشامیدنی برخوردار شد.

نجاهی خاطر نشان کرد: مشکل تامین آب دیگر روستاهای بخش جرگلان نیز با تعویض یا تقویت پمپ ها همچنین جابه جایی تانکرها تا عید قربان رفع می شود.

به گزارش عصر اترک، جمعیت شهرستان راز و جرگلان ۶۰ هزار نفر است که ۳۰ هزار نفر آن در بخش جرگلان ساکن هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1751191
ارسال نظر
نظرات