شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 10:48 منتشر شده در مورخ: 1400/04/23 شناسه خبر: 1751414
یادداشت؛

سخنی با منتخبین شورای شهر قزوین؛ مراقب اطرافیان خود باشید

سخنی با منتخبین شورای شهر قزوین؛ مراقب اطرافیان خود باشید
منتخبین مردم قزوین در شورای اسلامی شهر آزمونی سخت در طلیعه خدمت پیش روی شماست مبادا روزی فرا رسد، زمزمه‌هایی که از دفتر فلان نماینده و فلان مسئول به گوش می‌رسد، از دفاتر شما و منتخبتان در شهرداری هم برخاسته و خاطر مردم را مکدر سازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ مردم در شرایطی پای صندوق های رأی حاضر شدند که خسته‌ و گله‌مند از عملکرد نامناسب دولتمردان و هواداران و همسویان آن‌ها در شورای شهرها و روستاها، واپسین تیر در کمان امید و اعتماد را صرف گزینه‌هایی کردند که در سابقه و شعارشان انقلابی گری، عدالت طلبی، فساد ستیزی و آرمان‌خواهی وجهی برجسته و متمایز داشت.

بدیهی است این فرصت بزرگ و شاید تکرار نشدنی باید مغتنم شمرده شده و از آن برای بازسازی امید و اعتماد مردم، آن هم با خدمتی مخلصانه و بی‌وقفه استفاده کرد.

و اما وای به روزی که نتوانیم قدر لحظه لحظه این ایام را بدانیم و به جای خدمت به مردم، وقت و انرژی خود را در این برهه حساس کنونی که چیزی جز خدمت صادقانه و بی‌وقفه نمی‌تواند التیامی بر آلام پرشمار مردم باشد، صرف قدرت طلبی خود و جریانات و سلایق این ور آن ور سیاسی کنیم.

بزرگترین تهدید آن هنگام است که تنها امید مردم به اصلاح اوضاع که به انتخاب طیفی انقلابی، مومن و معتقد به مبانی و آرمان‌های انقلاب در کرسی‌های ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شورای شهر منجر شده است، به یأس مبدل شود که برای قاصرین و مقصرین خطایی نابخشودنی است و جبران بسیار سخت و شاید ناممکن باشد.

و اما روی سخن با منتخبین مردم قزوین در شورای اسلامی شهر است. آزمونی سخت در طلیعه خدمت پیش روی شماست و آن انتخاب شهردار است. به میزان حساسیت جایگاه و تصمیم شما وسوسه‌های شیطان نیز غامض و پیچیده‌تر می شود که گاه از سوی اطرافیان و نزدیکان شما، گاه از جانب تشکل‌ها و جریانات حامی شما، گاه از طرف رسانه‌ها و فضاسازی‌ها و گاه از سوی هوای نفس به شوق قدرت طلبی و قدرت خواهی به شما روی می‌آورد. آنچه مهم است حجیت انتخاب و تصمیم شما در پیشگاه خداوند و مردم است که آیا فرد منتخب حائز ویژگی‌های لازم در بین گزینه‌های موجود هست و یا خیر و اگر توصیه‌ها و پیشنهاداتی از جانب دیگران صورت می‌گیرد به این شرط باید قبول افتد.

ویژگی‌هایی چون عدالت طلبی، پاک دستی، تخصص، تجربه، برخورداری از روحیه‌ای جهادی و انقلابی و ....

مبادا روزی فرا رسد، زمزمه‌هایی که از دفتر فلان نماینده و فلان مسئول به گوش می‌رسد، از دفاتر شما و منتخبتان در شهرداری هم برخاسته و خاطر مردم را مکدر سازد که اگر چنین شود تکلیف‌گرایی انقلابی فعالان سیاسی و رسانه‌ای این جبهه اقتضائاتی دارد که از آن چشم پوشی نخواهد شد.

والبته خادمین و تلاش‌گران صادق و بااخلاص در مرتبه اول در پیشگاه خدا مأجور بوده و ثانیا در محضر مردم می‌باید قدر دانسته شوند و امید به همین است.

توفیق در خدمتگزاری را از خداوند متعال برایتان مسئلت داریم.
 
نویسنده: سعیده خدادابیگی

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1751414
ارسال نظر
نظرات