شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 09:10 منتشر شده در مورخ: 1400/04/24 شناسه خبر: 1751706
عضو شورای اسلامی شهر یزد:

مدت‌ها معطل مسکن و شهرسازی برای ساخت پارک دوچرخه‌سواری بانوان بودیم/ به‌زودی دو پارک ویژه بانوان خواهیم داشت

مدت‌ها معطل مسکن و شهرسازی برای ساخت پارک دوچرخه‌سواری بانوان بودیم/ به‌زودی دو پارک ویژه بانوان خواهیم داشت
عامری عضو شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه به‌زودی دو پارک ویژه بانوان خواهیم داشت، گفت: مدت‌ها معطل مسکن و شهرسازی برای ساخت پارک دوچرخه‌سواری بانوان بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ونوس عامری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص عدم ساخت پارک دوچرخه‌سواری بانوان در یزد، گفت: برای ساخت این پارک با اداره مسکن و شهرسازی جلساتی برگزار و برای اعلام زمین با موقعیت مناسب برای احداث این پارک به توافق رسیدیم.

عضو شورای اسلامی شهر یزد اضافه کرد: در ابتدا مسکن و شهرسازی زمینی را به شورای شهر معرفی نکرد اما بالاخره در چند منطقه زمین‌های اعلام کرد، با بازدیدی که انجام دادیم مورد پسند قرار نگرفت.

وی افزود: یکی از زمین‌ها نزدیک به خلدبرین بود که هیچ خانمی حاضر به رفتن به آنجا برای انجام ورزش و دوچرخه‌سواری نمی‌شد و دومین مکان هم در آزادشهر با وسعت 2 هزار متر بود که تنها این متراژ برای ساخت یک پارک درون محله‌ای مناسب است نه یک پارک دوچرخه‌سواری برای بانوان.

عامری با بیان اینکه یکی از زمین‌های معرفی‌شده از سوی مسکن و شهرسازی در منطقه صفائیه برای ساخت پیست دوچرخه‌سواری مناسب بود، خاطرنشان کرد: این زمین از بهمن‌ماه سال گذشته در اختیار شورای شهر یزد قرار گرفت که از آن زمان تاکنون در حال طراحی و در اختیار قرار دادن به شورا برای تصویب و درنهایت ساخت آن است.

عضو شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه یک زمین مناسب پیست دوچرخه‌سواری بانوان توسط شورا تهیه و برای ساخت آن اقدامات لازم در حال انجام است، افزود: این منطقه توسط شهرداری درخت‌کاری شده و بخش‌های دیگر نیز انجام گرفته که با شروع عملیات اجرایی آن به‌سرعت آماده بهره‌برداری خواهد بود.

وی گفت: در این مدت که پارک دوچرخه‌سواری بانوان به بهره‌برداری نرسید علتش معطل کردن مسکن و شهرسازی برای اعلام زمین برای ساخت این پارک بود و 5 منطقه‌ای که اعلام شد تنها یک منطقه برای ساخت پارک دوچرخه‌سواری مناسب و مورد نظر اعضای شورای شهر قرار گرفت.

عامری در پایان اظهار داشت: امیدوار هستیم که در آینده بسیار نزدیک بتوانیم دو پارک دوچرخه‌سواری ویژه بانوان را در شهر یزد داشته باشیم.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1751706
ارسال نظر
نظرات