شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 16:28 منتشر شده در مورخ: 1400/04/25 شناسه خبر: 1751993
یک اتفاق خوب؛

مردم "سرحدآباد" البرز از شر ترافیک خلاص می‌شوند/ طرح تعریض ۴ میلیاردی یک زیرگذر

مردم "سرحدآباد" البرز از شر ترافیک خلاص می‌شوند/ طرح تعریض ۴ میلیاردی یک زیرگذر
با تعریض زیر گذر سرحدآباد در فردیس ترافیک همیشگی این منطقه برای رفت و آمد اهالی این منطقه مرتفع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، طرح تعریض زیرگذر سرحدآباد فردیس که در بهمن ماه سال ۹۹ کلنگ زنی شد، قرار بود طی ۳ ماه به بهره برداری برسد.

این طرح در موعد مقرر افتتاح نشد و در نهایت تیر ماه ۱۴۰۰ عملیات فعالیت خود را از سر گرفت، سرپرست شهرداری فردیس در گفتگو با خبرنگار تیتریک، می گوید؛ ایمنی ریل جز واجبات بود.
 
امیری افزود: نقشه ها توسط اداره کل راه آهن تهران تهیه شد، تاسیسات و تجهیزاتی که تعارض بودند باید جابجا می شد لذا با پیگیری هایی که لازم از راه آهن تهران صورت گرفت.
 
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه دستور مسدود شدن خط داده شد، اظهار داشت: این طرح مسیر عبور و مرور اهالی سرحدآباد شمالی و جنوبی بوده و ترافیک آن مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرد.
 
و اما ۴ میلیارد تومان اعتبار برای طرح تعریض زیرگذر سر حدآباد در نظر گرفته شده است و به گفته سرپرست شهرداری فردیس در حداقل زمان ممکن، یعنی دو ماه به اتمام برسد.
 
با تعریض زیر گذر سرحد آباد ترافیک همیشگی این منطقه و رفت و آمد اهالی سرحد آباد مرتفع خواهد شد و مردم این منطقه به اقدامات مسئولین در راستای رفاه آنها دلگرم می شوند.
 
شایان ذکر است ترافیک سرحدآباد که در مسیر ملارد، شهریار و تهران قرار دارد همواره توسط پلیس راه کشور در روزهای تعطیلی یاداور می شد.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1751993
ارسال نظر
نظرات