شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 21:14 منتشر شده در مورخ: 1400/04/26 شناسه خبر: 1752301
کارشناس هواشناسی:

بارش‌های پراکنده در استان یزد تا دوشنبه ادامه دارد

بارش‌های پراکنده در استان یزد تا دوشنبه ادامه دارد
شیرغلامی گفت: پیش‌بینی می‌شود از روز دوشنبه تا پایان هفته جاری، جوی نسبتا آرام‌تر همراه با افزایش دما را در استان داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، محمدرضا شیرغلامی کارشناس هواشناسی استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: طی دو روز گذشته شاهد بارش‌های پراکنده در سطح استان بودیم، پیش‌بینی می‌شود همین شرایط تا اوایل روز دوشنبه همچنان در استان یزد ادامه داشته باشد.

وی افزود: انتظار می‌رود بارش‌ها در ارتفاعات شهرستان‌های تفت و مهریز و مناطق جنوبی استان یعنی شهرستان خاتم از شدت بیشتری برخوردار باشد؛ پیش‌بینی می‌شود بارش‌ها در این مناطق بصورت رگبار باران گاهی توأم با رعد و برق باشد.

کارشناس هواشناسی استان یزد اظهار داشت: همچنین طی همین مدت وزش باد نسبتا شدید و گاهی تندبادهای لحظه‌ای همراه با گرد و خاک هم دور از انتظار نخواهد بود.

شیرغلامی خاطرنشان کرد: از لحاظ دمایی پیش‌بینی می‌شود از روز دوشنبه تا پایان هفته جاری، جوی نسبتا آرام‌تر همراه با افزایش دما را در استان داشته باشیم.

وی عنوان کرد: در حالی که در گرمترین ساعات امروز دمای شهر یزد به 38 درجه رسیده بود، پیش‌بینی می‌شود طی دو روز آینده این دما به ترتیب به 39 و 40 درجه برسد و برای روزهای پایانی هفته تا 42 درجه هم پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1752301
ارسال نظر
نظرات