شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 12:05 منتشر شده در مورخ: 1400/04/27 شناسه خبر: 1752424
رئیس اتاق اصناف لرستان:

۱۸۰۰ واحد صنفی در خرم‌آباد پروانه کسب ندارند

۱۸۰۰ واحد صنفی در خرم‌آباد پروانه کسب ندارند
اسبکوه گفت: ۱۸۰۰ واحد صنفی در خرم آباد پروانه کسب ندارند و اخطار برای دریافت پروانه داده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر اسبکوه در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: داشتن پروانه کسب برای واحدهای صنفی یک ضرورت است که از سال گذشته در راستای ساماندهی اصناف، صنوف برای دریافت پروانه اقدام کردند.

وی افزود: سال گذشته در مرکز استان سه هزار و ۸۰۰ واحد صنفی فاقد پروانه کسب بود که با اخطارها و بازرسی های صورت گرفته طی یک سال، حدود دو هزار واحد صنفی پروانه کسب دریافت کردند.

رئیس اتاق اصناف لرستان عنوان کرد: در حال حاضر هزار و ۸۰۰ واحد صنفی بدون پروانه کسب فعالیت می کنند که اخطار داده شده در صورت بی توجهی به این موضوع پلمب می شوند.

وی تصریح کرد: در کل استان بالغ بر ۵۳ هزار واحد صنفی وجود دارد، در مرکز استان از ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد صنفی سه هزار و ۸۰۰ واحد فاقد پروانه کسب بودند که بیش از ۵۰ درصد این واحدهای صنفی طی یک سال اخیر پروانه کسب دریافت کردند.

اسبکوه با اشاره به بازرسی ها در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی وضعیت قرمز کرونا گفت: ۱۶ اکیپ بر بازار نظارت می کنند و همه واحدهای صنفی موظف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستند.

رئیس اتاق اصناف لرستان خاطرنشان کرد: تعدادی از واحدها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی اخطار دریافت کردند و طی این هفته مجدد بازرسی صورت می گیرد و در صورت عدم توجه به اخطارها، پلمب می شوند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1752424
ارسال نظر
نظرات