شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:47 منتشر شده در مورخ: 1400/04/28 شناسه خبر: 1752664
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین:

بیش از ۹۶ درصد مردم استان قزوین برای ثبت کارت هوشمند ملی اقدام کرده‌اند

بیش از ۹۶ درصد مردم استان قزوین برای ثبت کارت هوشمند ملی اقدام کرده‌اند
حسن صومی گفت: اسامی پرطرفدار پسر در سال‌جاری شامل امیرعلی، آریا، ابوالفضل، علی و آراد و اسامی پرطرفدار دختر شامل فاطمه، رستا، زهرا، دلسا و بهار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن صومی، مدیر کل ثبت احوال استان قزوین، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به اسامی پرطرفدار ثبت شده دختر و پسر در سال‌جاری اظهار کرد: اسامی پرطرفدار پسر شامل امیرعلی، آریا، ابوالفضل، علی و آراد و اسامی پرطرفدار دختر شامل فاطمه، رستا، زهرا، دلسا و بهار است.

وی افزود: اسامی پرطرفدار ثبت شده پسر در سال گذشته شامل امیرعلی، امیرحسین، امیرعباس، آریا و علی و اسامی پرطرفدار دختر شامل فاطمه، رستا، زهرا، آوا و هلما است.

مدیرکل ثبت احوال استان قزوین ادامه داد: باتوجه به اینکه آمار فوتی و تولد دختران و پسران در سه ماه نخست سال‌جاری جمع‌آوری نشده است، آماری در این خصوص در دسترس نداریم.

صومی با اشاره به اجرای طرح کارت هوشمند ملی بیان کرد: تقریبا بیش از 96 درصد مردم استان برای ثبت کارت هوشمند ملی اقدام کرده‌اند.

وی اذعان کرد: واجدین شرایط برای ثبت کارت هوشمند ملی شامل یک میلیون و 280 هزار و 995 نفر بوده و 986 هزار و 36 نفر ثبت‌نام کردند.

این مقام مسئول مطرح کرد: تا به امروز 819 هزار و 292 مورد کارت هوشمند ملی صادر شده است و امیدواریم سایر مردم نیز در طرح کارت هوشمند ملی ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1752664
ارسال نظر
نظرات