شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 19:37 منتشر شده در مورخ: 1400/04/28 شناسه خبر: 1752913
عضو پیشین شورای شهر یزد:

تکریم مردم و حفظ شأن شهروندی از اولویت‌های اصلی مدیریت شهری در دوره جدید باشد

تکریم مردم و حفظ شأن شهروندی از اولویت‌های اصلی مدیریت شهری در دوره جدید باشد
مدرسی گفت: هرچند طی سال‌های گذشته تلاش‌ها و خدمت‌هایی شده، اما مسئله مهم، احترام به شهروندان است که باید پررنگ‌تر در دوره پیش رو مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، محمدرضا مدرسی عضو پیشین شورای شهر یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا پیرامون اولویت‌های اصلی مدیریت شهری پیش رو در شهر یزد گفت: نوع انتخابی که در انتخابات اخیر شورای شهر یزد، از سوی مردم صورت گرفت، در واقع خودش نشان‌دهنده اولویت‌ها و دغدغه‌های شهروندان است.

وی افزود: سبک انتخابی که مردم در هر دوره از انتخابات انجام می‌دهند و افرادی را که به آن‌ها اعتماد می‌کنند، به معنای این است که آن دیدگاه‌ها و برنامه‌ها و چشم‌اندازی که منتخبین در جریان انتخابات بر آن تأکید کرده بودند مورد توجه جامعه قرار گرفته است.

عضو پیشین شورای شهر یزد اظهار داشت: لذا در حال حاضر نیز منتخبین باید به شعارها و برنامه‌هایی که در زمان رقابت‌های انتخاباتی بر روی آن تأکید می‌کردند مراجعه کنند و بر اساس آن‌ها گام‌هایی را بردارند.

مدرسی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد دغدغه اصلی شهروندان یزدی امروز مدیریت سرزنده، چابک، توانمند و مردم‌محور و دغدغه‌مند نسبت به شهر است.

وی با بیان اینکه مردم انتظار دارند شأن آن‌ها رعایت شود، اضافه کرد: هرچند طی سال‌های گذشته تلاش‌ها و خدمت‌هایی شده، اما مسئله مهم، احترام به شهروندان است که باید پررنگ‌تر در دوره پیش رو مورد توجه قرار بگیرد.

عضو پیشین شورای شهر یزد تأکید کرد: متأسفانه برخی از تصمیماتی که در سال‌های اخیر اتخاذ شده، بر مبنای احترام و شأن شهروندی نبوده است و از این حیث مردم گله‌هایی دارند لذا باید مدیران جدید شهری در پی رفع این مئسله قدم بردارند.

مدرسی عنوان کرد: برخی از تصمیماتی که گرفته و مصوباتی که گذارنده شده است، در برهه‌هایی فراتر از توقع و نیاز اقتصادی شهروندان بوده است، لذا باید مردم در این زمینه  تکریم شوند.

وی تصریح کرد: در واقع باید اصلاحاتی صورت بگیرد، نمی‌گویم حتما قوانین و مصوبات جدیدی گذاشته شود، بلکه بسیاری از مصوباتی که وجود دارد، به نفع مردم و به نفع شهر بازنگری شود و این بزرگترین اولویت و توقعی است که فکر می‌کنم شهروندان از شورای شهر آینده داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1752913
ارسال نظر
نظرات