شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 20:35 منتشر شده در مورخ: 1400/04/28 شناسه خبر: 1752915
جانشین پلیس راه استان زنجان خبر داد؛

تشدید محدودیت‌های ترافیکی در استان زنجان

تشدید محدودیت‌های ترافیکی در استان زنجان
میناخانی جانشین پلیس راه استان زنجان با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در استان زنجان گفت: خودروهای بومی اجازه خروج از استان ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی میناخانی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی در سه روز تعطیلات آینده با تاکید ستاد ملی مبارزه با کرونا به جد اعمال می‌شود اظهار کرد: به دلیل شیوع نوع دیگری از بیماری کرونا جلوی تردد‌های بین استانی گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه تردد بین استانی از فردا به جد در محورهای مواصلاتی استان زنجان اعمال می شود تصریح کرد: در این مدت خودروهای بومی اجازه خروج از استان را ندارند و همچنین خودورهای غیربومی نیز نمی‌توانند به داخل استان وارد شوند.

جانشین پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه در صورت بی‌توجهی به محدودیت ترافیکی خودروها اعمال جریمه می‌شوند عنوان کرد: جریمه‌های 500 هزار تومان برای وضعیت نارنجی و یک میلیون تومان برای شهرهای وضعیت قرمز در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه با اشاره به حوادث رانندگی در محورهای استان زنجان گفت: در محورهای استان زنجان 3 نفر در اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.

میناخانی از واژگونی یک خودروی تاکسی در محور زنجان- طارم خبرداد و افزود: در این حادثه راننده و یکی از سرنشینان جان خود را در اثر شدت جراحات از دست دادند.

وی خاطرنشان کرد: یک دستگاه کامیون کشنده نیز در محور زنجان- تبریز نیز واژگون شد که در این حادثه راننده در دم جان خود را از دست داد. 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1752915
ارسال نظر
نظرات