شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:33 منتشر شده در مورخ: 1400/04/29 شناسه خبر: 1753034
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج:

شهرهای همجوار کرج پیمانکار زنده‌گیری سگ ندارند

شهرهای همجوار کرج پیمانکار زنده‌گیری سگ ندارند
محمد مسیبی گفت: جمعیت سگ‌های بلاصاحب واقعا زیاد است اما نیازمند راهکار استانی و همفکری مسئولین در دستگاه‌ها است تا شرمنده هم‌استانی‌های عزیزمان نباشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج درباره گلایه مردم برای جولان سگ های ولگرد در سطح شهر، در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: دو پیمانکار زنده گیر سگ در کرج داریم که البته حداکثر ظرفیت قراردادی کار در شهرداری کرج همین است.

محمد مسیبی افزود: منکر وجود سگ در سطح شهر نیستم و به واسطه این معضل از شهروندان عذرخواهی می کنم، اما بضاعت ما همین است، تمام تلاش خود را می کنیم تا در طول روز حداکثر زنده گیری را انجام دهیم، کرج به شهرهای کناری هم متصل بوده و مرز دیواری نداریم.
 
وی اظهار داشت: هر سگ در طول سال دو مرتبه تولیدمثل کرده و هر بار ۸ قلاده سگ به چرخه اضافه می کند، شهرهای همجوار کرج پیمانکار زنده گیری سگ یا پناهگاه برای سگ ها ندارند، اگر هجمه جولان سگ ها و مسئولیت آن به شهرداری کرج بازگردد بی انصافی است.
 
مسیبی با اشاره به اینکه قصور و کمبودهایی وجود دارد، تصریح کرد: کرج از نظر پناهگاه سگ وکلینیک دامپزشکی جز شهرهای خوب است، همچنین از سال گذشته تا کنون عقیم سازی و واکسیناسیون سگ های بلاصاحب رایگان توسط شهرداری رایگان انجام شد.
 
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج  در خاتمه با اشاره به اینکه عقیم سازی سگ ها به واسطه کاهش جمعیت سگ ها بود، خاطر نشان داشت: جمعیت سگ های بلاصاحب واقعا زیاد است اما نیازمند راهکار استانی و همفکری مسئولین در دستگاه ها است تا شرمنده هم استانی های عزیزمان نباشیم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1753034
ارسال نظر
نظرات