شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 20:44 منتشر شده در مورخ: 1400/04/29 شناسه خبر: 1753200
کارشناس مسائل بین‌الملل:

عید قربان از نقاط اشتراکی مهم بین مسلمانان است

عید قربان از نقاط اشتراکی مهم بین مسلمانان است
صدرالحسینی گفت: جنایت‌های آمریکا شرایطی را ایجاد کرده است که بخش زیادی از مسلمانان در افغانستان، یمن و فلسطین نمی توانند آزادانه عید بزرگ خود را جشن بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید رضا صدرالحسینی کارشناس مسائل بین‌الملل در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: عید قربان از اعیاد مهم و مورد قبول و احترام همه گروه های مسلمانان است و از آثار این عید همبستگی بیشتر بین جهان اسلام است که در راستای حل مشکلات مسلمانان می تواند کمک کننده باشد

وی افزود: مسلمانان اشتراکات زیادی دارند که با توسل به آن می توانند بسیاری از مشکلات خود را حل کنند و عید بزرگ قربان نقطه اشتراکی اتصال مسلمانان به یکدیگر است.

کارشناس مسائل غرب آسیا اظهار داشت: البته امروز جنایت‌های آمریکا شرایطی را ایجاد کرده است که بخش زیادی از مسلمانان در افغانستان، یمن و فلسطین نمی توانند آزادانه عید بزرگ خود را جشن بگیرند.

صدرالحسینی خاطرنشان کرد: مسلمانان جمعیت کثیری از دنیا را تشکیل می دهند که و دارای سرمایه های عظیمی در دنیا هستند اما اختلافات ظاهری به متن آمده و آنچه متاسفانه در بین جهان اسلام کمتر دیده می شود وحدت و یکپارچگی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1753200
ارسال نظر
نظرات