شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:28 منتشر شده در مورخ: 1400/04/31 شناسه خبر: 1753391
با افتتاح جهیزیه سرای حضرت زهرا(س) در خاتم؛

زوجین منطقه محروم شهرستان خاتم دغدغه جهیزیه نداشته باشند/ همکاری سه مجموعه برای ترویج ازدواج آسان

زوجین منطقه محروم شهرستان خاتم دغدغه جهیزیه نداشته باشند/ همکاری سه مجموعه برای ترویج ازدواج آسان
هاشمی‌پور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خاتم گفت: سپاه، کمیته امداد امام خمینی(ره) و مؤسسه خیریه شفا جهت رفاه حال نوعروسان و نیازمندان در شهرستان خاتم اقدام به راه اندازی این مرکز و ارائه جهیزیه به آنها کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید رضا هاشمی پور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خاتم در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به افتتاح جهیزیه سرای حضرت زهرا(س) در شهرستان خاتم، گفت: این کار با هدف ترویج ازدواج آسان و تشویق جوانان به این امر مقدس و پسندیده است.

وی با بیان اینکه این مرکز از هفته ازدواج در شهرستان خاتم راه اندازی شد، گفت: سپاه، کمیته امداد امام خمینی(ره) و مؤسسه خیریه شفا جهت رفاه حال نوعروسان و نیازمندان در شهرستان خاتم اقدام به راه اندازی این مرکز و ارائه جهیزیه به آنها کردند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خاتم با اشاره به اینکه زوجین سه مدل جهیزیه را می‌توانند دریافت کنند، افزود: جهیزیه کامل از سوی مرکز خیریه شفا به ارزش ۵٠ میلیون تومان، یکسری جهیزیه به همت سپاه شامل ١۵ قلم کالا به ارزش ١٧میلیون و ۵٠٠ هزار تومان و یکسری جهیزیه به همت کمیته امداد شامل ۵ قلم کالا به ارزش ١۵ میلیون تومان به صورت نقد و اقساط به زوجین اهدا می‌شود.

هاشمی پور به زمان و مکان دریافت این جهیزیه‌ها اشاره و اذعان داشت: نوعروسان که مایل هستند جهیزیه خود را تهیه کنند می‌توانند روز‌های زوج از ساعت ٩ صبح تا ١٢ ظهر به کانون فرهنگی تربیتی کمیته امداد امام خمینی(ره) واقع در جاده سرچشمه نهر مسیح شهرستان مراجعه کنند و جهیزیه خود را سفارش دهند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1753391
ارسال نظر
نظرات