شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1400/05/02 شناسه خبر: 1753830
معاون فنی مرکز بهداشت استان یزد:

۶۴ درصد جمعیت بالای ۶۰ سال استان یزد واکسینه شدند

۶۴ درصد جمعیت بالای ۶۰ سال استان یزد واکسینه شدند
شریفی با اشاره به آغاز واکسیناسیون گروه سنی ۵۵ سال در یزد، گفت: تاکنون ۶۴ درصد از جمعیت بالای ۶۰ سال در استان یزد، واکسن کرونا را دریافت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود شریفی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، از آغاز واکسیناسیون گروه سنی ۵۵ تا ۶۰ سال در استان یزد خبر داد و گفت: مشخصات این گروه سنی در شبکه بهداشت وجود دارد، به تدریج با آنها تماس گرفته و یا برای آنان پیامک فرستاده می‌شود و از مراجعه حضوری قبل از تماس به مراکز واکسیناسیون خودداری کنند.

 
وی با بیان اینکه مراکز تجمیعی واکسیناسیون در تعطیلات رسمی نیز فعالیت داشته و تزریق واکسن را انجام می‌دهند، عنوان کرد: تاکنون ۶۴ درصد از جمعیت بالای ۶۰ سال در استان یزد، واکسن کرونا را دریافت کردند.
 
معاون فنی مرکز بهداشت استان یزد گفت: مراکز تجمیعی واکسیناسیون در استان یزد همه روزه در حال ارائه خدمات هستند و حتی در تعطیلات رسمی نیز در نوبت صبح فعالیت داشته و تزریق واکسن را انجام می‌دهند.
 
شریفی با بیان اینکه با آغاز واکسیناسیون در استان یزد تاکنون، ۱۶۱ هزار و ۵۹۸ دوز واکسن به گروه های هدف تزریق شده است، ادامه داد: از این تعداد ۱۲۰ هزار و ۲۹ دوز در مرحله اول و ۴۱ هزار و ۵۶۹ دوز‌‌ واکسن در  مرحله دوم به گروه‌های هدف تزریق شده است.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1753830
ارسال نظر
نظرات