شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:12 منتشر شده در مورخ: 1400/05/03 شناسه خبر: 1754097
معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش بوشهر:

استعدادهای قرآنی در استان بوشهر معرفی می‌شوند

استعدادهای قرآنی در استان بوشهر معرفی می‌شوند
موحدی گفت: باید برای شناسایی، انتخاب و معرفی استعدادهای قرآنی، فرمت خاصی با شاخص‌های مشخص تنظیم و به مدارس استان ابلاغ شود تا بصورت منظم، هماهنگ و یکنواخت بتوانیم استعدادهای قرآنی استان را معرفی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ علی موحدی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش بوشهر در این نشست با مربیان قرآنی مدارس استان، اظهار کرد: با پیشنهاد ارزشمند آیت الله صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و حمایت های جامعه قرآنی استان و سوابق درخشان استان بوشهر در عرصه فعالیت‌های قرآنی، استان بوشهر بعنوان پایتخت قرآنی کشور انتخاب شده و به همین منظور کمیته های تخصصی مختلفی هم تشکیل شده است که اداره کل آموزش و پرورش استان بعنوان کمیته استعدادیابی چهره های قرآنی انتخاب شد.

موحدی افزود: در این راستا، نشست‌های متعددی با نیروهای قرآنی سراسر مدارس استان برگزار می‌شود که در گام اول میزبان شما مربیان و اساتید قرآنی مدارس شهرستان بوشهر هستیم تا نقشه راه مناسبی برای این امر مهم تهیه و تنظیم کنیم.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش بوشهر بیان کرد: تقویت و ارتقاء مراکز دارالقرآن کریم آموزش و پرورش یکی از برنامه‌هایی است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود.

وی خاطر نشان کرد: بر ایفای نقش توسط معاونین و مربیان پرورشی و دبیران مرتبط در مدارس گفت: باید برای شناسایی، انتخاب و معرفی استعدادهای قرآنی، فرمت خاصی با شاخص‌های مشخص تنظیم و به مدارس استان ابلاغ شود تا بصورت منظم، هماهنگ و یکنواخت بتوانیم استعدادهای قرآنی استان را معرفی کنیم.

موحدی ابراز کرد: امیدواریم ادارات آموزش و پرورش با برنامه‌ریزی مناسب در سال تحصیلی آینده بتوانند بخشی از ساعات خدمت نیروهای قرآنی را به حضور در مراکز دارالقرآن‌ها اختصاص دهند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1754097
ارسال نظر
نظرات