شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:48 منتشر شده در مورخ: 1400/05/03 شناسه خبر: 1754205
معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین خواستار شد؛

شیوع کرونا بر حساسیت شغل رانندگان افزوده است

شیوع کرونا بر حساسیت شغل رانندگان افزوده است
شیما زرآبادی‌پور با اشاره به آغاز واکسیناسیون رانندگان حمل‌ونقل عمومی در برخی شهرهای کشور، خواستار اختصاص واکسن کرونا به رانندگان تاکسی و اتوبوس شهر قزوین شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شیما زرآبادی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی در اولویت سوم واکسیناسیون کرونا، واکسیناسیون رانندگان در برخی استان‌ها به مرحله اجرا درآمده است.

وی با بیان اینکه شهرداری قزوین پیگیر اختصاص واکسن به رانندگان تاکسی و اتوبوس این شهر است، خواستار اختصاص سهمیه به آنان شد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: از آنجا که رانندگان خانواده بزرگی بوده و هر یک از آنان به واسطه شرایط کاری خود روزانه با تعداد زیادی از شهروندان در ارتباط هستند، واکسیناسیون آنان ضروری است و می‌تواند تا حدی از شیوع کرونا از طریق حمل‌ونقل عمومی جلوگیری کند.

وی با بیان اینکه از زمان شیوع کرونا تاکنون تعداد بسیار زیادی از رانندگان تاکسی و اتوبوس در این شهر به کرونا مبتلا شده و تعدادی نیز جان خود را از دست داده‌اند، ادامه داد: این موضوع سبب نگرانی خانواده‌ها و همکاران آنان شده است که بیماری و فوت عزیزان خود را به چشم می‌بینند.

زرآبادی‌پور با تاکید بر ضرورت حفظ سلامت رانندگان عنوان کرد: شغل رانندگان به خودی خود سخت است و این افراد در معرض بسیاری از بیماری‌ها قرار دارند که شیوع کرونا نیز بر حساسیت شغل رانندگان افزوده و تبعات جانی، مالی و اجتماعی فراوانی داشته است. 

وی در پایان بیان کرد: با وجود تمام این دشواری‌ها به ویژه از زمان شیوع کرونا که جان رانندگان در معرض خطر بوده، خدمت‌رسانی به شهروندان ادامه یافته است و همچنان نیز ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1754205
ارسال نظر
نظرات