شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:35 منتشر شده در مورخ: 1400/05/04 شناسه خبر: 1754494
معاون بازرگانی سازمان صمت استان یزد:

افزایش قیمت نان در یزد در دست اقدام و بررسی است

افزایش قیمت نان در یزد در دست اقدام و بررسی است
افشارپور گفت: با توجه به درخواست افزایش قیمت نان از سوی اتحادیه نانوایان، امروز جلسه‌ای در این زمینه برگزار شد و طبق روال قانونی، افزایش نرخ نان در دست اقدام و بررسی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی افشارپور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص قیمت نان در استان یزد گفت: درخواست افزایش نرخ نان از سوی اتحادیه داده شده است اما در حال حاضر هیچ مصوبه‌ای در زمینه افزایش قیمت نان در استان نداریم و هرگونه اعمال گرانی در نانوایی‌ها تخلف محسوب و با آن برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: برخی نانوایان در استان خودسرانه نرخ نان را افزایش داده‌اند که غیرقانونی است و تخلف محسوب می‌شود و بازرسان تعزیرات و سازمان صمت با آنها برخورد کرده و می‌کنند.

سخنگوی ستاد تنظیم بازار استان یزد گفت: نانوایان استان با توجه به تورم و افزایش هزینه‌های خود مطالبات به حقی دارند که پروسه تغییر قیمت نان در استان با بررسی کارشناسی آن و طی روند قانونی، در حال انجام است.

افشار پور ادامه داد: با توجه به درخواست افزایش قیمت نان از سوی اتحادیه نانوایان، امروز جلسه‌ای در این زمینه برگزار شد و طبق روال قانونی، افزایش نرخ نان در دست اقدام و بررسی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1754494
ارسال نظر
نظرات