شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1400/05/05 شناسه خبر: 1754686
به مناسبت روز نمازجمعه عنوان شد؛

نمازجمعه، تریبون اصلی نظام است

نمازجمعه، تریبون اصلی نظام است
در دیدار امامان جمعه سراسر استان گلستان با نماینده ولی فقیه در گلستان بر اهمیت جایگاه نمازجمعه در اسلام تاکید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ آیت الله سید کاظم نورمفیدی شامگاه دوشنبه در دیدار با امامان جمعه سراسر استان که به مناسبت پنجم مرداد روز نماز جمعه برگزار شد،اظهار کرد: تریبون نماز جمعه ، ندای مردم و حلقه اتصال بین مردم و حکومت  است.

وی تاکید کرد: دفاع از این تریبون دفاع از نظام جمهوری اسلامی است.نماینده ولی فقیه در استان گلستان تصریح کرد: جریان سازی پیرامون بازآفرینی هویت نماز جمعه و ارتقای ظرفیت هدایتگری این نهاد،  ضروری است.

نورمفیدی بیان کرد: هدف از گرامیداشت این ایام بازخوانی و مرور آثار و برکات حضور مردم در نمازهای جمعه، تشریح خدمات و دستاوردهای ارزشمند نهاد نماز جمعه در سطوح ملی و استانی به ویژه در ایام شیوع کرونا و تبیین دیدگاه های امامین انقلاب درخصوص نماز جمعه تراز نظام اسلامی است.

حجت الاسلام کیایی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه هم بیان کرد: تریبون اصلی نظام، نماز جمعه است که در آن سیاست های کلی نظام و سیاست های مقام معظم رهبری از طریق این تریبون به مردم تبیین می گردد.

وی افزود: تربیون نماز جمعه تربیون بصیرت و آگاهی دهنده است که از سویی خدمات نظام را به مردم بازگو و از طرفی خواسته های مردم را به مسئولین منتقل می کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1754686
ارسال نظر
نظرات