شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1400/05/06 شناسه خبر: 1755107
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران:

سختی ها در دولت جدید به پایان خواهد رسید/ سپاه همراه دولت ها است

سختی ها در دولت جدید به پایان خواهد رسید/ سپاه همراه دولت ها است
سردارعلی فدوی گفت: سالهای طولانی به دلیل خباثت شیاطین، سختی های زیادی به مردم و کشور وارد شده است، و بنابر آیات قرآن که بعد از هر سختی، آسانی است، در دولت جدید سختی ها به پایان خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  عصراترک، سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی اظهار داشت: 42 سال است که دشمنان جمهوری اسلامی ایران، بزرگترین اتحاد علیه ایران را به جلوداری آمریکا ایجاد کردند و بزرگترین دشمنی ها در این مدت صورت گرفت.

سردار فدوی افزود: در این 42 سال حتی یک پیروزی نتوانستند از آن خود کنند، در حالی که جمهوری اسلامی ایران در مقابل پیروزی های بیشماری را کسب کرده است.

وی با اشاره به اینکه مقتدرانه به مسیر انقلاب ادامه می دهیم، ادامه داد:  در مسیر انقلاببا اقتدار در حرکت هستیم، زیرا ما به وظایفمان در مسیر الهی عمل کرده ایم و خداوند نیز به وعده هایش عمل کرده و نتایج را به این گونه رقم زده است.

 سردار فدوی اضافه کرد: بیش از 200 هزار شهیدی که تقدیم این نظام شده، یکی از ادله های محکم، دلدادگان انقلاب اسلامی ایران است که به خداوند عرض کنیم، پای کار بودیم، دلی، عملی، زبانی هم بوده ایم و از جان مایه گذاشته ایم.

وی یادآور شد: این راه تمام شدنی نیست، اکنون هم در صحنه های تقابل جبهه حق انقلاب اسلامی با جبهه باطل آمریکا، مردم با تمام وجود پای کار هستند.

سردار فدوی افزود: انتخابات برگزار شد، ملت ایران با وجود بسیاری از عواملی که شاید در طول تاریخ ایران وجود نداشت و پای کار آمدن همه خبیثان عالم برای منصرف کردن مردم از حضور در پای صندوق های رای، مشارکت در کشور ایران در مقایسه با سایر کشورهایی که انتخابات داشتند، بیشتربود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: در مجموع نزدیک به 49 درصد مردم پای صندوق حضور پیدا کردند، که اینها نشانه تحقق وعده الهی هستند.

سردار فدوی با بیان اینکه در شرف تغییر دولت هستیم، تصریح کرد: سالهای طولانی به دلیل خباثت شیاطین سختی های زیادی به مردم و کشور وارد شده است، قطعا بنابر آیات قرآن که بعد از هر سختی، آسانی است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: ملت ایران، قابلیت بی انتهایی هستند که در کشور وجود دارند چراکه اصلی ترین عامل همه پیشرفت ها، عامل انسانی است، که متاسفانه بسیاری از قابلیت های مردم به لحاظ سختی ها در طی این سال ها بروز پیدا نکرد.

وی با بیان اینکه رخ ندادن حوادث خوزستان امکانپذیر بود، گفت:  یکی از اموراتی که سپاه موظف به اجرای آن است، پیشگیری می باشد، تلاش های زیادی صورت گرفته و هم اکنون با تصمیمات درست، آب باز شده، طرح های کوتاه مدت و بلند مدت در دست اجرا است، آبرسانی انجام شد، انشالله با بارش های پاییزی، موضوع رفع شود.

وی گفت: مسلما سپاه به لحاظ وظیفه ذاتی با تمام دولت ها همراه خواهد بود، قطعا میزانی که طلب مجموعه های دوطرف باشد، این همکاری بیشتر خواهد شد، باتوجه به اینکه در شرایطی قرار داریم که همدلی و همراهی به صورت حداکثری است، قطعا این همراهی بیشتر خواهد بود.

انتهای پیام/ رحمانی

 

https://www.dana.ir/1755107
ارسال نظر
نظرات