شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:18 منتشر شده در مورخ: 1400/05/09 شناسه خبر: 1755690
مدیر خانه مطبوعات گلستان خبرداد؛

آغاز واکسیناسیون خبرنگاران گلستانی+تصاویر

آغاز واکسیناسیون خبرنگاران گلستانی+تصاویر
عرب احمدی از آغاز واکسیناسیون کرونا خبرنگاران و اهالی رسانه در استان گلستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از گلستان ما؛ با سرعت گرفتن واکسیناسیون در کشور و در آستانه هفته خبرنگار نوبت به واکسیناسیون اهالی رسانه رسید.

هم اکنون واکسیناسیون در استان گلستان همزمان با سراسرکشور و با اولویت اعضای خانه مطبوعات استان در سومین مرکز تجمیعی تزریق واکسن کرونا در گرگان آغاز شده است.

براساس اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خانه مطبوعات و رسانه‌های استان گلستان ۱۹۲ عضو رسمی دارد که از امروز می‌توانند در برابر ویروس کرونا واکسینه شده و دوز اول واکسن خود را دریافت کنند.

مدیر خانه مطبوعات در این باره به خبرنگار گلستان ما گفت: با پیگیری های انجام شده و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان، همزمان با سراسر کشور واکسیناسیون خبرنگاران استان گلستان ازامروز شنبه نهم مردادماه آغاز شده است.

وحید عرب احمدی افزود: در مرحله نخست اعضای خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان واکسینه خواهند شد.

وی تاکید کرد: تنها خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان گلستان که ساکن شهرستان های گرگان، آق قلا، بندرگز، کردکوی، گمیشان و بندرترکمن هستند می توانند با مراجعه به مرکز واکسیناسیون در گرگان واکسن خود را دریافت کنند.

عرب احمدی خاطرنشان کرد: واکسیناسیون از ساعت ۱۰ الی ۱۴  انجام شده و اعضای خانه مطبوعات و رسانه های استان می توانند با همراه داشتن کارت ملی و کارت خبرنگاری به سالن قابوس واقع در جرجان جنب جایگاه سی ان جی مراجعه کنند.

وی بیان کرد: واکسیناسیون خبرنگاران شرق استان نیز فردا۱۰ مردادماه در آزادشهر انجام خواهد شد که اطلاع رسانی لازم در این زمینه انجام می شود.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان گلستان گفت: براساس هماهنگی صورت گرفته با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، واکسن دیگر خبرنگاران غیرعضو خانه مطبوعات نیز در چند روز آینده انجام خواهد شد.

مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت گلستان هم گفته؛ تزریق واکسن کرونا در گلستان با سرعت خوبی ادامه دارد و تاکنون ۱۸۷ هزار و ۵۱۹ دوز واکسن در استان تزریق شده است.

علی باقری افزود: از این تعداد ۱۴۷ هزار و ۶۴۲ دوز، مرحله اول دریافت واکسن کرونا بوده و ۳۹ هزار و ۸۷۷ گلستانی هم دوز دوم را دریافت کردند.

وی بیان کرد: تاکنون ۱۲ هزار و ۷۲۲ دوز واکسن کووایران برکت در گلستان تزریق شده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1755690
ارسال نظر
نظرات