شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1400/05/09 شناسه خبر: 1755725
مدیرکل آموزش و پرورش خبرداد؛

آغاز واکسیناسیون معلمان در استان اردبیل + فیلم

آغاز واکسیناسیون معلمان در استان اردبیل + فیلم
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل از آغاز واکسیناسیون معلمان برابر ویروس کرونا خبرداد و گفت: تلاش می کنیم تا بر اساس سند بنیادین آموزش و پرورش بهترین امکانات و شرایط را برای تحصیل فرزندانمان در سال تحصیلی پیش رو مهیا کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سبلان ما ،واکسیناسیون معلماندر مرکز تجمیعی مشخص واکسیناسیون این گروه در دو مرحله و در فاصله ۲۰ روز انجام می‌شود تا معلمان و مدیران خود را برای آغاز سال تحصیلی جدید آماده کنند.

احمد ناصری مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما گفت: تمام تلاشمان بر این است تا با اعلام ستاد ملی کرونا بازگشایی مدارس و تحصیل حضوری دانش‌آموزان را شاهد باشیم که در این زمینه قطعاً اطلاع‌رسانی و برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تر در مهلت باقی‌مانده از تابستان انجام می‌شود.
وی به گردهمایی مدیران مناطق و نواحی آموزش و پرورش همزمان با اجلاس سراسری مدیران کشوری آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: سعی می‌کنیم تا بر اساس سند بنیادین آموزش و پرورش بهترین امکانات و شرایط را برای تحصیل نسل آینده در سال تحصیلی پیش رو مهیا کنیم تا خانواده‌ها بدون دغدغه و نگرانی فرزندان خود را به مدارس سپرده و در سایه تلاش همکاران فرهنگی تحصیل و تهذیب نسل آینده به انجام برسد.

منصور صاحب معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان نیز با بیان اینکه برای واکسیناسیون فرهنگیان هماهنگی لازم بین اداره کل آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بعمل آمده است، گفت: تزریق واکسن کرونا به فرهنگیان مناطق نیز با هماهنگی روسا و مدیران با مرکز بهداشت شهرستان ها آغاز خواهد شد.

صاحب تصریح کرد: در تلاشیم تا 20 مردادماه تزریق واکسن برای بیش از 19 هزار فرهنگی در استان در مرحله اول به پایان برسد و در اوایل شهریور ماه نیز تزریق مرحله دوم آغاز شود.

وی همچنین از فرهنگیان خواست تا در زمان های تعیین شده به محل تزریق مراجعه نمایند تا از زادحام و تراکم جمعیت جلوگیری شود.

انتهای پیام/

واکسیناسیون معلمان
https://www.dana.ir/1755725
ارسال نظر
نظرات